Autor Zpráva
Hecta
Profil
Zdravím, mám problém a nevim jestli patří do tohodle téma ale snad jo... tak k věci, stáhnul sem si šablonu...je to delany php... s tym nemám skušenosti ale řekl sme si že když je to šablona tak stačí jen nahodit na hosting.... tak sem ji tam nakopíroval ale kdyz zadám adresu webu tak mi to hlasí tuhle chybu
Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/free/hustej.net/h/hecta/root/www/index.php  on line 1
odkaz na Web nevíte čim by to mohlo bejt? jak to opravit nebo tak.... Děkuji

Moderátor Joker: Titulek „sablona/chyba vubec netusim“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Str4wberry
Profil
Jestli neumíš anglicky, použij nějaký překladač.
Hecta
Profil
hm dík ale stejnak nevim co stym mám dělat.....moje otázka zněla jinak...
Joker
Profil
Str4wberry:
Jestli neumíš anglicky, použij nějaký překladač.
Mno, on třeba Google to odmítá přeložit.

I když teda „fatal error“ a „undefined function“ by měl zvládnout přeložit každý programátor.

Hecta:
Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/free/hustej.net/h/hecta/root/www/index.php on line 1
Fatální chyba: Volání nedefinované funkce get_header() ve skriptu (cesta k souboru) na řádku 1.
Hecta
Profil
tohlej je v indexu...pokud to pomuže

<?php get_header(); ?>

	<div id="content" class="narrowcolumn">

	<?php if (have_posts()) : ?>
		
		<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
				
			<div class="post" id="post-<?php the_ID(); ?>">
				<h2><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
				<small><?php the_time('j. F Y') ?> <!-- von <?php the_author() ?> --></small>
				
				<div class="entry">
					<?php the_content('read more... »'); ?>
				</div>
		
				<p class="postmetadata"><?php the_tags('Tags: ', ', ', '<br />'); ?> Categorie <?php the_category(', ') ?> <strong>|</strong> <?php comments_popup_link('0 Comments »', '1 Comment »', '% Comments »'); ?> <?php edit_post_link('Edit','<strong>|</strong> ',''); ?> </p>
			</div>
	
		<?php endwhile; ?>

		<div class="navigation">
			<div class="alignleft"><?php next_posts_link('&laquo; Previous posts') ?></div>
			<div class="alignright"><?php previous_posts_link('next posts &raquo;') ?></div>
		</div>
		
	<?php else : ?>

		<h2 class="center">Not found</h2>
		<p class="center">Sorry, nothing found.</p>
		<?php include (TEMPLATEPATH . "/searchform.php"); ?>

	<?php endif; ?>

	</div>

<?php get_sidebar(); ?>

<?php get_footer(); ?>
Mastodont
Profil
Nepomůže. Musíš mít někde ještě soubor, ve kterém je kód té funkce.
Keeehi
Profil
Hecta:
Někde je ještě soubor s funkcema. Tam je funkce get_header(); (a další) nadefinována. Musíte tento soubor přidat k výše uvedenému. Nejlépe takto: include_once("cesta/k/souboru/s/funkcema/jmeno_soubou.php");
Str4wberry
Profil
Fatální chyba: Volání nedefinované funkce get_header() ve skriptu (cesta k souboru) na řádku 1.

Čemu nerozumíš? Na prvním řádku voláš nedefinovanou funkci.
Hecta
Profil
Str4wberry:
promiň ale nejsem na tohle expert....sem začátečník a vubec nemám skušenosti s php... psal sem že to je šablona ne moje práce....

Mastodont, Keeehi:
aha, no to je problém já se v tom nevyznám tady je ta šablona ke stažení tak pokud by ste byli tka hodní a koukli se na to... nebo někdo jinej.... Moc děkuji
Keeehi
Profil
Hecta:
Nikde tam tato funkce definovaná není.
tiso
Profil
Hecta: stiahol si si šablónu pre redakčný systém Wordpress, musíš si stiahnuť aj ten, nainštalovať ho + pridať tam tú šablónu.
t4nn3r
Profil
no rovnou .. na pitvání šablon z redakčních systémů se vykašli ..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0