Autor Zpráva
Cibulak
Profil *
Když jsem se zaregistroval na web zdarma a udělal jsi stránku+vložil obrázky to všechno šlo.v editoru se mi obrazky ukazoivali, ale na stránkách už nebyli.Nevíte co s tím?Jo nevíte o nějakym českym dobrym editoru na stažení?děkuji za případnou odpověd
Tomik
Profil
Nejspíš si na server webuzdarma nahrál pouze soubor např. index.htm, na ten server musíš nahrát i ty obrázky, tak aby na ty obrázky ukazovala adresa v kódu toho *.html souboru.
Cibulak
Profil *
Takže mám vložit soubor bez obrazku a pak s obrazkama,de to i ve wordu?jak koncovka?jinak dik
lukysy
Profil
Cibulak Obrázky, které máš na stránce, musíš spolu s tou stránkou nahrát na webzdarma. A Word? Tam to lepší nezkoušej a drž se toho editoru.
Cibulak
Profil *
dobře to chápu.Já normálně si udělám stránky a dám je na webzdarma.Jenze tam mam koncovku index.html a obrazek se na te strance nezobrazi!proc?
pyty
Profil
1. zalezi na velkosti PISMEN !!!!
2. musis to mat presne v tom istom adresary ako na compe
3. musis mat v prehliadaci povolene obrazky :-)
4. a precitaj si http://www.jakpsatweb.cz/odkazy_html.htm
a http://www.jakpsatweb.cz/obrazky.htm all yet
lukysy
Profil
2. musis to mat presne v tom istom adresary ako na compe

Příklad: Na PC máš soubor index.html někde v dokumentech (Cesta: C:\Dokumenty\Webovka\index.html) a obrázky máš taky tam, ale ještě více vnořenější. (Cesta: C:\Dokumenty\Webovka\Obrazky\obrazek1.jpg). Na index.html musíš odkazovat na obrázek takto: <img src="Obrazky/obrazek1.jpg"> z čehož je patrné, že na webu musíš mít ten obrázek ve stejně nazvané složce jako to máš na PC.
kulilin
Profil *
ahojky potřebuju se zeptat jak vložit obrázek na hlavní stránku na netu??udělal jsem to takhle:soubor index.html mám v C:\Dokumenty\Webovka\index.html) obrázek kteý tam chci dát mám v :C\Dokumenty\Webovka\Obrazky\obrazek1.jpg tak v tak jsem do toho vyrobenýho notepadu(index.html)napsal <img src="Obrazky/obrazek1.jpg" náhrál to na webzdarma ke mně a nic!!!
když si najedu na stránku hlavní nahoře je jenom napsáno index.html a dole bliká banner nic víc poradíte mi prosím....
Yuhů
Profil
kuliline, co to PŘESNĚ znamená: "a nic"?
poslal jsi ten nový index.html na server?
ten zápis máš dobře.
Pošli URL stránky.

A příště na nový dotaz (což to tvoje je) založ prosím novou diskusi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0