Autor Zpráva
sagitka
Profil *
Zdravím,
chtěla bych se jen zeptat, jakým stylem je nejlepší vytvořit ceník, který je docela obsáhlý a také se často mění. Momentálně má necelých 70 řádků a vždy má 3 sloupce. Zatím jej mám jako obrázek, ale není to uplně vyhovující. Celé stránky mám dělané pomocí tabulek, takže první řešení, které mě napadlo, je zase tabulkou.. vizte: vyprodejbilatechnika.cz
Předem děkuji za rady :-)
sagitka
Alphard
Profil
Jsou to tabulková data, nenapadá mě nic lepšího, než tabulka.
Kcko
Profil
sagitka:
PHP / mySQL a pro lepší komfort bych přisadil jQuery a ukládání jednotlivých řádku včetně přidání nového bez refreshe stránky.
sagitka
Profil *
pomocí php nemužu, mam jen pidihosting, který nezahrnuje skripty.. takže mi asi opravdu nezbývá jiná možnost než tabulky..
Alphard
Profil
sagitka:
Tu tabulku jsem samozřejmě myslel generovat z databáze.
Doporučuji změnit hosting. Dnes je podpora alespoň PHP snad standard, neznám placený hosting, který ho neměl, a těch free taky moc ne.
sagitka
Profil *
je zaplacena doména u Forpsi, ale jen ten pidihosting, nejsou to moje osobní stránky, tak si nemužu vybírat..
ninja
Profil
sagitka: nejlepší by bylo koncipovat celý web jako klasický eshop. To ale předpokládám není možné z důvodu finančních i dalších (anonymní prodej možná z podezřelého zdroje?).

Můžete zkusit využít službu Google Doc a tabulku s daty dát veřejně viditelnou. Případně jinou službu. Mnoho z nich umožnujě data zakomponovat pomocí JS nebo iframu do svých stránek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0