Autor Zpráva
Šimon 99
Profil
prosim vas trochu som nepochopyl, ci potrebujem ten Windows Notepad alebo mi staci poznamkovy blok. a chcel by som sa spytat, ked mam tie priecinky a text, do akeho suboru to cele do kopy vlozim. lebo chcely by sme si s kamaratom vytvorit stranku kde budu hlavne priecinky. v priecinkoch by boli hry.....

Ďakujem.
DJ Miky
Profil
Šimon 99:
ci potrebujem ten Windows Notepad alebo mi staci poznamkovy blok

Notepad (v anglickém originále) je Poznámkový blok (v českém překladu).
Šimon 99
Profil
aha ale zaujima ma najviac, kde to vsetko dam dokopy (v akom programe) ??
Šimon 99
Profil
prosim poradte. kde to vsetko potom zhrnem? (tie priecinky a pismo) do akeho programu?

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
jenikkozak
Profil
Poradil bych ti, kdybych věděl, co je to ta „priecinka“. Slovník mi nic neřekne. Nezapomněl jsi třeba na diakritiku?
mckay
Profil
Nevím, jestli je to tou slovenštinou, nebo tím, že nepoužíváš háčky a čárky, ale nějak ti moc nerozumím.

Jestli chceš program na vytvoření stránek a umíš html,css,php atd., potom Netbeans nebo PsPad. Pokud neumíš nic, v balíku MS Office by měl být MS Frontpage, nebo teď novější MS Expression web nebo si pořídit teď novější MS Expression web.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jenikkozaka:
Priečinka je složka.
DoubleThink
Profil *
mckay:
novější MS Expression web
...který už není v balíku Office.
jenikkozak
Profil
Chamurappi:
Děkuji. Na tomto příkladu je krásně vidět, jak je diakritika důležitá. Chválím za to, že se tu na diskusi dbá na to, aby toto pravidlo bylo dodržováno, i když mi trochu vadí, že některým lidem se to toleruje kvůli tomu, že pak dělají randál. Na tuhle otázku bych byl odpověděl už před týdnem, ale protože mi to slovník nepřeložil, nechal jsem odpovídání na někom jiném.
mckay
Profil
DoubleThink:
Aha, díky, dobré to vědět.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0