Autor Zpráva
Petrna
Profil *
Ahoj, jsem sice ještě student, ale za poslední dva roky jsem se něco naučil a dokážu vytvořit celkem solidné web. Studium na výšce něco stojí a potřeboval bych si přivydělat. Největší můj problém je v tom, že vůbec nevím jak dát o mých službách vědět neboli jak se zviditelnit. Mám se prezentovat někde na internetu nebo spíš ve městě, kde studuji? O takových věcech příliš nevím a chtěl bych tady místní ostřílené borce požádat o radu. Děkuji
Kdyby někdo chtěl, může mi napsat i do mailu, ocením každou radu. petr.vilak@seznam.cz
Velda
Petrna:
no pokud chceš dělat webovky, tak mě přijde celkem logický mět vlastní web s nabídkou na vytvoření webu :)
Petrna
Profil *
Tak to mě kupodivu taky napadlo:) Ale takových stránek je spousta a mezi nimi zaniknu...
Taurus
No, určitě to nedělej hrubkama, to je sice špatná reklama, ale je... Jinak viz [#2] Velda
ninja
Petrna: Doporuči rozhodit sítě po osobních známých atd. IMHO je tam větší nadějě, že někdo z tvého okolí potřebuje udělat stránky, než že by si tě někdo našel na netu v záplavě obdobných nabídek. Tvá výhoda je právě ta osobní známost (třeba i přes několik dalších lidí, ale osobní doporučení je osobní doporučení).
javascript
Profil *
Ahoj zkus banner:)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: