Autor Zpráva
daisy030890
Profil
prosím já trubka potřebuji akturní pomoc - používám Slimbrowser asi 3 roky k plné spokojenosti ale drbla jsem do něčeho - nevím čeho a zmizela mi celá roletová hlavička (kde jsou ikony, lišta na to co prohlížím, automatické přihlašování atd). Tak jsem si stáhla nový Slimbrowser, ale naskočila mi stará hlavička - zas nez těch lišt nahoře atd, takže pokud se podívám na nějakou stránku vyhledáním ze Seznamu, tak se nemůžu ani vrátit zpátky a musím to celé zavřít a otevřít znova...... PROSÍM PROSÍM MOC O POMOC KDO sLIMBROWSER POUŽÍVÁ - POMŮŽETE TRUBCE????????
rommy
Profil *
klikni pravým tlačítkem na horní lištu a potom si vyber, kterou lištu chceš zobrazit
daisy030890
Profil
rommy:
Díky za pomoc ale já to mám tak zavřený, že po kliknutí pravým tlačítkem na hlavičku - řádek nahoře - se mi objeví jen otevřít, niminalizovqt a zavřít, jic jinýho tam nejde. Jak jsem psala, nepomohlo ani odinstalovat starý a stáhnout nový, asi ho budu muset znova odinstalovat a zkusit znova nainstalovat...... díky moc za pomoc, kdyby Vás něco napadlo prosím ozvěte se, aby si v pc neudělala ještě větší binec než teď. :-)
preca1
Profil
Snad sem správně identifikoval, co myslíš. Zkus pravej nebo levej alt a pak zkus to, co radil rommy. Ve FF sem skryl lištu s Soubor, Úpravy, atd, protože mi zabírala moc místa a pomocí altu jí vyvolam. Snad to bude fungovat i u tebe
rommy
Profil *
můžeš tedy sejvnout obrazovku a poslat ukázku?
preca1
Profil
Moh bych, ale stáhnul sem si ten slimbrowser (poslední verzi) a objevil sem klávesovou zkratku ctrl+f10, která zobrazí horní menu. Na něj pak stačí kliknout pravym a naklikat si tam zpátky ty lišty, který tam člověk chce, jak si řikal ty.
Ve FF k tomu neslouží ctrl+f10, ale levej alt.
daisy030890
Profil
Díky vše moc za pomoc, nakonec jsem musela důkladně vyčistit pc a naintalovat znova, - ale pozor - při nové instalaci se objeví hláška jestli se chcete vrátit k naposledy otevřeným oknům - a MUSÍ SE DÁT NE!!!! - jinak se to vrátí zas do režimu bez hlavičky!!!!!! V této sekvenci je po pacholek a potfora co se nedá jinak řešit - a vyzkoušela jsem i nemožné!!!!
daisy

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0