Autor Zpráva
Ymka
Profil *
Ahoj všetci, mám internet paušál s obmedzením na 1500 MB mesačne, a hľadám cestu ako neprekročiť pri surfovaní tento limit /čo sa mi stáva tak o 100 až 300 MB mesačne/, pomôže mi znížiť spotrebu dát ak odinstalujem flash player? Prípadne ak vypnem v prehliadači zobrazovanie obrázkov? Ďakujem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ymku:
pomôže mi znížiť spotrebu dát ak odinstalujem flash player?
Ano, pokud navštěvuješ stránky používající flash.

Prípadne ak vypnem v prehliadači zobrazovanie obrázkov?
Ano, pokud navštěvuješ stránky používající obrázky.
Ymka
Profil *
Chamurappi:

Vďaka za rýchlu a jasnú odpoveď..!
note
Profil *
Ymka:
Při překročení toho datového limitu se ale jen sníží rychlost připojení, nebo ne? V podstatě jde jen o to, jak moc je pak ta nízká rychlost omezující.
Jde vypnout i JavaScript.
Bubák
Profil
Pokud by ti vyhovoval prohlížeč Opera, můžeš v něm zapnout Turbo režim, v něm je flash zablokován, ale jde (jednotlivě) povolit jedním klepnutím myši, data jsou komprimována a obrázky, až na výjimky, jsou silně komprimovány do JPEGu. Objem přenášených dat se tím sníží na polovinu až třetinu.
Ymka
Profil *
note:

Pri prekročení limitu sa mi rýchlosť nezníži, ale platím za "minuté" MB nad limit a v pohode mi to "zdvojnásobí" paušál za internet. Musím prejsť na neobmedzený internet.
Ymka
Profil *
Bubák:

Dík za tip, Opera by mi možno vyhovovala ale používam Google Chrome, prešiel som naň z IE pred polrokom a odvtedy iný nepoužívam...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0