Autor Zpráva
jarfel
Profil
Z nouze se učím html a řekli mi přátelé, ať zkusím flash. Takže jej udělám, odzkouším a vidím jej. Uložím s koncovkou.swf a to je vše. V html používám jako základ vloženou tabulku. Za <TD>ať vložím jakýkoliv flash - pokud tam jde vložit, nefunguje nic. vidím jen prázný prostotor ve velikosti flashe. Odkazy na soubor <a href="dftgzhuji"></a> nefungují. Takže nevím, co mohu dělal. Prolezl jsem všechna možmá témata o html i jiných,, ale jako html student mám z výsledku komplexy. A to je pouze 7 fotek okolí města. Krásně se mění a zírám. Ale na web to nedostanu. http://jaroslav-feltl.cz kam jsem to zatím nevložil, protože to neumím. Ve fóru jsem nenanšel vhodné řešení, proto využívám tuto možnost. Díky
panther
Profil
jarfel:
článků, jak dobře i špatně vložit flash do stránky, bylo napsáno mnoho. Stačí si vybrat.
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/zbytecnosti.html#flash
Já používám jednoduchý, spolehlivý, ale nevalidní EMBED.
Pokud hledáš něco spolehlivého a validního, koukni na http://latrine.dgx.cz/jak-spravne-vlozit-flash-do-stranky

Odkazy na soubor <a href="dftgzhuji"></a> nefungují.
Ta nefunkčnost se projevuje jak? A kde ten odkaz najdu?

Musíš mít flash nahraný na webu, musíš mít k němu správně cesty (v tagu OBJECT i EMBED) včetně velikosti písmen. Pokud k flashi patří externí soubory, i ty musí být nahrány na webu.
jarfel
Profil
panther:
no dívat se, klidně. Ale v tabulce ho prostě nedám. Nepodporuje v html .sfw
jarfel
Profil
Bubák:
když se mi to neukáže v editoru, nemá cenu hp strkat na web. A pokud zapíši položku v editoru a nejde mi tam, chyba je v mém neumění to zapsat aby to přijal.
jarfel
Profil
to vidím ve zdrojovémkódu, jaký je zápis a co obsahuje.
panther
Profil
jarfel:
obecnou radu, jak vložit flash do stránky, jsi dostal. Pokud problém přetrvává, nezbyde ti nic jiného, než sem dát odkaz na web, kde se nefunkčnost projevuje. Nikdo tu věštit nebude. Taky by se mohlo snadno stát, že místní osazenstvo ztratí trpělivost věštit, když ty podstatné informace (odkaz na web) zatajuješ.
jarfel
Profil
jarfel:
<object type="application/x-shockwave-flash"
data="movie.swf" width="300" height="135">
<!-- <![endif]-->

<!--[if IE]>
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"
width="300" height="135">
<param name="movie" value="movie.swf" />
<!--><!--dgx-->
<param name="loop" value="true" />
<param name="menu" value="false" />

jf.swf</p>
</object>
<!-- <![endif]-->
Bubák
Profil
Pokud chceš, aby ti někdo pomohl, musíš pro to něco udělat. Soubor "movie.swf" nemáš na webu, nebo jsi ho nahrál čertvíkam.
jarfel
Profil
no jo, nemám, to dělá to kopírování, ale kfde ho tedy mám udělat?
panther
Profil
jarfel:
kfde ho tedy mám udělat?
tam, kde ho hledáš tím atributem value v tagu <param>.
jarfel
Profil
Bubáku, díky, Taková pitomost mě nenapadla. stačilo přepsat movie na film. Teď to učešu a dám na web. Díky moc
jarfel
Profil
teda na název filmu!!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0