Autor Zpráva
mArt
Profil *
Ahoj všem,
mám takový, tak trochu, hloupý dotaz... :)

Udělal jsem si ragistrační formulár a přihlašovací fomulář. Pro jistotu jsem inputy pro přihlašovací jména i pro hesla se v obou formulářích jmenují trochu jinak. A přesto, když otevřu stránku s registračním formulářem tak mam předvyplněné přihlasovací jsmého a i heslo (konfirmace hesla a další položky jsou prázdné).

Jak mohu zajistit, aby byl formulář při otevření vždyprázdný?
Děkuji.
M
test
Profil
Máš ve formuláři prázdné value? <input type="text" name="nick" value="">
mArt
Profil *
Právě že mám. Jen u e-mailu tam zpetně vypisuji odeslanou hodnotu pomoci PHP. Ale to jen v pripadě, že byl formulář špatně vyplněn a je potřeba nějaké změny:

<label class="reg-label" for="email">Přihlašovací jméno (e-mail):</label>                    
<input class="reg-input" type="text" name="email" id="email" value="<?php if($allIsWell == false){echo $_POST['email'];}?>" />

<label class="reg-label" for="password">Heslo:</label>
<input class="reg-input" type="password" name="password" id="password" class="password" value="" />

<label class="reg-label" for="confirm_password">Kontrola hesla:</label>
<input class="reg-input" type="password" name="confirm_password" id="confirm_password" value="" />
Keeehi
Profil
mArt:
Nepovolit prohlížeči ukládání jmen a hesel.

Možná by šlo zkusit to smazat javascriptem
<body onload="document.getElementById('password').value='';">
mArt
Profil *
Keeehi js funguje to jo, ale ja bych to rad vyřešil bez js :) Zkousel jsem tam vypisovat i prazdne echo ale nic...
mArt
Profil *
Protože, když to dělám přes js, tak je formulář prázdný i po odeslání chybně vyplněného formuláře. A tam by mělo php vypsat odeslany email viz. #3
Keeehi
Profil
mArt:
Nevím, kde máte chybu, neboť váš nový výsledek nikde nevidím (nejlepší by byla živá ukázka).

Celkově, tento problém bych neřešil. Je to závislé na nastavení prohlížeče. Když to vadí vám, tak si prohlížeč přenastavte. Uživatelé, kterým to vadí, to mají vypnuté a uživatelé, kterým se to líbí to mají zapnuté. Proč jim nutit něco, co se jim nemusí líbit?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0