Autor Zpráva
evronika
Profil
Dobrý den, může mi někdo poradit s uvedením do provozu mých prvních stránek? Vytvořila jsem stránky, bohužel v rámcích, ale to je asi jedno, pak jsem je nakopírovala do Filezilly a převod proběhl úspěšně. Zaplatila jsem doménu na pipni a mám tam i webhosting zdarma...
Vše vypadá, že je v pořádku uděláno, ale stále se mi objevuje tato chyba(error 404 not found), tedy je tam prostě někde chyba. Index mám v adresáři, kde je včechno ostatní...
Mám nastavit nějaké ID nebo něco? Děkuji moc.
Webotikon
Profil
evronika:
Vše vypadá, že je v pořádku uděláno, ale stále se mi objevuje tato chyba(error 404 not found), tedy je tam prostě někde chyba.
Chyba 404 znamená, že sa požadovaná stránka nenašla. Skontrolujte, či sa zadaná cesta v URL adrese zhoduje z cestou k požadovanému súboru.

Index mám v adresáři, kde je včechno ostatní...
Dôležité je, aby si mala nejaký dokument v koreňovom adresári (index.html, index.php...), prípadne .htaccess, ktorý odkazuje na iný súbor.

Mám nastavit nějaké ID nebo něco? Děkuji moc.
Nie, nič také nastavovať nemusíš.
evronika
Profil
Tak jdu prozkoumávat ty cesty, chyba bude tam...asi se mi zdvojil adresář...nebo něco...asi se určitě ještě ozvu, zatím moc děkuji.
Bubák
Profil
evronika:
stránky, bohužel v rámcích
, ale stále se mi objevuje tato chyba
Tahle chyba se objevuje jednou, nebo v každém rámci?
evronika
Profil
Celkově...předělala jsem všechny cesty, mám opravdu pocit, že jsou teď správně, ale přesto se web nezobrazuje...
evronika
Profil
Když teď na to koukám, tak ta Filezilla má okénko: vzdálená složka:/
Pod tím mám složku: web_cvrcek a vněm volně html soubory společně s indexem. Plus dvě složky: Obrázky (názvy jsou s _, jestli to není problém) a Notes, kde je soubor fotogalerie, nevím proč...
Davex
Profil
Podle nápovědy pipni se mají soubory nahrávat do adresáře /www/. Adresář /web_cvrcek/ se použije pro subdoménu - web_cvrcek.example.com.

Téma přímo nesouvisí s konfigurací webového serveru, takže bylo přesunuto do vhodnější kategorie.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0