Autor Zpráva
mking
Profil
Ahojte, chtel by som sa opytat na posuvne obrazky priamo z odkazmi mam stranku http://www.ipage.ic.cz/ a mam tam odkazy na rozne veci je to nieco ako homepage alebo igoogle :D a potrebujem tam dostat viacej tých obrazkov z odkazmi neviete ako nahodou :D ??? priklad *****************/ tam su na pravej strane pod header tieto posuvne obrazky ale ja by som to chcel len trosku inak neviete ako je to stranka v HTML :D pls pomoc :D
Keeehi
Profil
mking:
Já moc tobě né rozumět. Piš prosím tě trochu lépe. Existuje interpunkce (.,:;!? a další)

ako je to stranka v HTML
Mám pocit, že se snažíš o nějaké posouvání obrázků. Možná se snažíš vytvořit něco podobného tomuto:
<SCRIPT language="JavaScript">
var vpravo=true;
var pozice=0;

function jezdi()
{
document.getElementById('jezdec').style.marginLeft=pozice;
document.getElementById('jezdec').style.marginRight=(400-pozice);

if(vpravo)
  pozice+=2;
else
  pozice-=2;

if(pozice>=400 || pozice<=0)
  vpravo=!vpravo;
}

setInterval("jezdi()",10);
</SCRIPT>
<div style="overflow:hidden;height:80px;border:1px solid red;">
<div id="jezdec" style="margin-top:0px;margin-bottom:40px; border:1px solid blue;position:relative;">
Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer rutrum Sed Curabitur condimentum Nulla. Duis sit Quisque ipsum.
Vitae ut Aliquam ac dui urna In vitae Nunc et magnis. Condimentum dui Sed vitae In lorem.
Enim sit vel augue aliquam tincidunt Curabitur dolor laoreet lacinia non. Volutpat enim.
Et Donec eget at non Vestibulum neque a et nonummy Integer. Tortor.
Leo consectetuer Nulla laoreet risus ac quis consequat pretium risus mattis.
Cursus Suspendisse vestibulum ut amet Nam sociis vitae eleifend platea.
</div>
</div>
mking
Profil
Ano, na te strance mam tie obrazky youtube facebook a apple a chcel by som tam aby sa tie obrázky posúvali a vedla nich šipky ktorými sa to posune :D tie odkayz myslim :D a když tak si tu stranku atahnete a neak to vzskoušejte ptože ja sem v koncích mam adobe dreamweaver cs5 a trochu mi stim pomohl :D dik yza odpoved....
mking
Profil
promin ale v javascriptu jsem začatečnik chci se zeptat ješte jak do sriptu dostat ty obrazky-?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0