Autor Zpráva
MiraK
Profil *
buďte tak laskavi, a poraďte mi, jak se dělají takovéhle diskuze
díky,
Marty
Tahle diskuze je opensource na www.miniBB.net

Pokud si chceš vlastnoručně udělat vlastní fórum, pak se nauč PHP + MySQL, navrhni strukturu tabulky, zpracuj kód, otestuj, nahraj na server a používej. Podrobné návody jsou třeba na interval.cz
peta
Profil *
MiraK
miniBB je to forum jako toto, odkaz je i tady uplne dole.
Popis instalace mam jakysi na webce (skoro uplne dole), ale da se to zvladnout podle toho manualu.
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm
huhu
Profil *
jhghgjhgkjhgnbnbgvhgvnbvhgcbvnbvchgcnbchgfcnbvcngfxngfnggcvbchgfcvcg
vlazy
Profil *
Tak toto téma by mne rovněž zajímalo. Rád bych si udělal nějakou diskuzi pro některé moje stránky, ale neumím to. PHP dělat neumím a s MySQL rovněž pracovat neumím. Rád bych proto využil nějakou internetovou službu nabízejíci diskuze na stránky kde bych se mohl zaregistrovat nastavit potřebné parametry a pak vložit příslušný kód na stránku který by zajistil zobrazení diskuze. Moje představy o diskuzi by byly např. tyto:
1) Abych si ji mohl přizpůsobit přesně nebo alespoň co nejvíce podle vzhledu mých stránek např. typ a velikost písma, zarovnání textu, pozadí, nadpis atp.
2) Aby k diskuzi nebyla přidávaná reklama nebo abych si reklamu mohl umístit tam kde by mi to nejlépe vyhovovalo.
3) Abych jako administrátor byl e-mailem informovány o nových příspěvcích v diskuzi.
4) Abych jako administrátor mohl odstraňovat nevhodné příspěvky.
5) Aby diskuze měla nějakou ochranu proti spamu.
6) Aby diskuze neměla omezený počet příspěvku.
7) Aby taková diskuzní služba byla bezplatná.
Nevím zda moje představy o diskuzi nejsou trochu přehnané, ale snad něco takového někde v internetu existuje. Víte-li někdo o nějaké takové diskuzní skužbě (nejlépe české nebo slovenské) budu rád když zde uvedete nějké odkazy na něco takového.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.