Autor Zpráva
robbie
Profil *
Chtěl jsem se optat, jak zjistit zaindexování všech stránek mého webu....nekde sem četl, že se to dělá zadáním

title:"nazev webu.cz" do vyhledávače ????


a další věc, jak umístit web na přední pozice, mám pocit, že domény xxx.sweb.cz nemají šanci na přední umístění na Seznmu nebo Googlu, před placými odkazy, že? Udělal sem optimalizaci webu od Titlu, přestMeta Tagy Keywords, Description, apod. nebo to nekdy trvá tak dlouho, než si to roboti najdou?? Děkuji za rady, velice si toho vážím.
ninja
Profil
robbie: title:"nazev webu.cz" vůbec nemá vliv.

Umístěním stránek ve vyhledávačích se zaobírá celý obor SEO, takže asi težko dostanete vyčerpávající informaci zde. Na internetu je materiálu mnoho, bohužel velká část z nich jsou zcela špatné.

Ve zkratce: Mějte dobré, na obsah bohaté stránky, které přinesou návštěvníkům nějakou hodnotu. Pak se spíše stane, že na vás bude někdo odkazovat. A odkazy na vaše stránky z jiných webů jsou to hlavní.

Zaindexování může trvat několik týdnu i měsíců.
robbi
Profil *
jak důležitá je adresa stránky, tedy jakou hraje roli, když mám např. stránky o masážích, ale web. adresa nemá v obsahu vůbec slovo masáž. Má taková stránka šanci se zaindexovat na přední pozice, když bude někdo hledat masáže??? Děkuji ještě za tuto informaci.
panther
Profil
robbi:
název domény není tím nejhlavnějším faktorem. Má ale výhodu, že si doménové jméno mohou návštěvníci snáze zapamatovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0