Autor Zpráva
Jakubes
Profil *
Zdravím mam problém … mám svoje fórum a keď si v administraci fóra dám položku Fórum tak mi napíše toto nič iné

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/users/admblue/project-blue.cz/web/cache/ctpl_admin_acp_forums.html.php on line 584

Pomoste :(

Moderátor Davex: Titulek „Error na fóru“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Davex
Na konci toho skriptu něco chybí, protože parser narazil na neočekávaný konec. Zkontroluj si počet uzavíracích závorek }.
Jakubes
Profil *
Skusil by si to opravit ?ja som v programovani zaciatocnik Tu máš pol skriptu lebo cely mi nejde

…
    <fieldset class="quick">
        <?php echo ((isset($this->_rootref['L_SELECT_FORUM'])) ? $this->_rootref['L_SELECT_FORUM'] : ((isset($user->lang['SEL

Moderátor Davex: Smazáno 6 KB ze začátku neúplného skriptu
Davex
Nedávej sem tuny kódu - tady se tím nikdo přehrabovat nebude. Vypadá to na něco jako phpBB - nahraj ten soubor z distribučního balíčku znova na server přes FTP.
Jakubes
Profil *
lenže to nejde súbor ctpl_admin_acp_forums.html.php sa vytvori po instalacii phpbb
Davex
Pokud soubor vzniká při instalaci nebo běhu fóra, tak může být chyba v nějaké šabloně, ze které se vytváří.
Jakubes
Profil *
ja tam mám vzhled bo2Soft ale netuším kde može byť chyba.
Davex
A jiný vzhled funguje? Zdá se, že to fórum již pár dní běží - ta chyba je tam od začátku nebo se to samo od sebe rozbilo? Zkus porovnat všechny skripty na webu se zálohou z doby, kdy to ještě fungovalo.
Jakubes
Profil *
jj všetky idú....vzhledy
Jakubes
Profil *
už som to opravil ;)
Davex
A čím to bylo?
Jakubes
Profil *
no ja som to robil tak problematicky založil som si novú doménu a tam nainštaloval phpbb a potom s tej domény druhej som si stiahol ten súbor a nahradil som ním ten čo som mal v cachoch

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: