Autor Zpráva
sona134
Profil *
Dobrý den,založila jsem si na sites.google.com stránky karierazivota.Zkopíruji-li jejich URL do vyhledávače,nelze je nalézt.Pakliže na ně dám odkaz a zjiné než mojí IP adresy na něj kliknu,stránky se sice zobrazí,ale vložené reklamy od adsense nikoli.Z mého účtu se reklamy zobrazují.Rozumí někdo těmto záhadám? Děkuji předem za podané vysvětlení a radu.
ninja
Profil
Nerozumí, uveďte URL a co přesně je problém. Že se nezobrazuje Adsense, nebo že stránky nejsou dohledatelné ve vyhledávači (jakém)?
sona134
Profil *
ninja:
https://sites.google.com/site/karierazivota/ toto se mi jeví,když si otvírám stránky na svém PC.Zadám-li to do vyhledávače google,seznam - nenalezeno.Adresu jsem na zkoušku zkopírovala do disk.fora a z jiné IP adresy klikla na odkaz.Stránky se sice zobrazí,ale bez reklam. Stránky otevřené z mého účtu reklamy zobrazují.Omlouvám se ,že nepopisuji problém dost srozumitelně,ale děkuji za reakci.
ninja
Profil
Já některé reklamy vidím, jiné ne, protože máte špatně vložen jejich html kód. Vaše stránky pomocí Googlu také nemohu nalézt. Pravděpodobně jsou nové nebo máte velmi málo odkazů.

Určitě bych doporučil provést korekturu textů, chybu máte snad v každé větě.
xmark
Profil
Taky nerozumím, ale dle mého jde o dvě záležitosti.

1. Hledání webu na základě url. To by bylo sakra špatně, kdyby vyhledávače uměly hledat jen tímto způsobem. Proč se web nedaří nalézt, může mít spoustu příčin. Kód toho webu je úděsný.. no nevím, to bych si nechal zhodnotit extra.

2. Nezobrazování reklamy. Nemůže to být způsobeno nějakým blockerem v prohlížeči?
sona134
Profil *
Stránky jsou pár dnů staré,chápu,že je nebude vyhledávač nabízet na základě klíč.slov,ale když se vloží selá adresa do vyhl.tak by se zobrazit měly,či ne?

ninja:
Jak se vám je podařilo nalézt,když zkopírováním adr. do vyhl.to nejde? Děkuji

xmark:
Stránky jsou pár dnů staré,chápu,že je nebude vyhledávač nabízet na základě klíč.slov,ale když se vloží selá adresa do vyhl.tak by se zobrazit měly,či ne?

Ještě mě trápí,že při zobrazování to hlásí jakási nebezpečí,což normálního člověka musí odradit od jejich otevření,nevíte čím to je?

Pro po,nyní jsem si klikla na svůj vložený odkaz a reklamy se mi nevyjevily .


Moderátor panther: Nejsi zde na chatu, promysli si tedy, co všechno chceš napsat a teprve pak to napiš. Další podobné monology budu mazat (bez sloučení do jednoho příspěvku, jak jsem to udělal teď). Pokud se zaregistruješ, budeš moci svoje příspěvky upravovat - a tedy i postupně doplňovat.
xmark
Profil
sona134:
Jak se vám je podařilo nalézt,když zkopírováním adr. do vyhl.to nejde?

Myslím, že mi teď něco docvaklo.
Překvapivě velké množství lidí píše adresu do vyhledávače (který mají nastaven jako výchozí stránku) a pak kliknou na první nalezenou položku - web samotný.

Ale adresa se v prohlížeči zadává jinam.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0