Autor Zpráva
aldik7
Profil
ahoj,
od včerejška mám na webu chybu a stále se zobrazuje i když už prý měla být vyřešená (já na doméně sem jenom v "podnájmu", o doménu a hosting se stará někdo jiný, ale k FTP a databázi webu přístup mám, teda do databáze momentálně se akorát nedostanu :-/ )

konkrétně se jedná o doménu http://www.ewa-farna.cz/index.php a už fakt nevím co s tím je :/ na FTP mi čeká WP na instalaci, povedl se mi znovu založit i konfigurační soubor jak WP požaduje, ale dále stejně nedostanu, protože se nedostanu na stránku s databází abych mohl vymazat staré tabulky..

a navíc ani mi nejde stránka kde se přihlašuji do databáze - http://adito.biz/phpmyadmin/

vtip je v tom, že správce hostingu tvrdí že mu se to zobrazuje jak má, ale mi (a několika kamarádům) ne. Poradí někdo kde je zakopaný pes? Díky :-) už fakt nevím kde může být do zadele chyba :/
Chamurappi
Profil
Reaguji na aldika7:
vtip je v tom, že správce hostingu tvrdí že mu se to zobrazuje jak má, ale mi (a několika kamarádům) ne
Také vidím chybovou hlášku. Odevšad, odkud můžu. Zatlač víc na správce hostingu — pokud skutečně vidí něco jiného než všichni ostatní, nejspíš v té závadě bude mít prsty.
aldik7
Profil
Chamurappi:
Také vidím chybovou hlášku. Odevšad, odkud můžu. Zatlač víc na správce hostingu — pokud skutečně vidí něco jiného než všichni ostatní, nejspíš v té závadě bude mít prsty.

mě napadlo pokud se něco nezmrvilo v databázi, ale tam se bohužel ted nedostanu, takže ani nemůžu smazat tabulky a nainstalovat WP znovu, správce hostingu (ta doména je na firmu a mají na multihostingu nebo jak se to řekne více domén) mi akorát řekl, že v ten den jak to přestalo jít, trochu přetížili databázi a Hostgator jim "zabil" běžící procesy.. ale ted že už je prý vše Ok :-) ale evidentně není...

ještě mě napadlo, jestli třeba (ale na to sem se nezeptal) se momentálně správce nepřipojuje ze zahraničí a stránka není z nějakého neznámého důvodu bloknutá pro české ip adresy (ale to je blbost, z anonymizérů mi to taky nejede)
Davex
Profil
Pokud někdo přístup na web nezablokoval, tak by ještě mohla být špatně nastavená práva adresářů a souborů na hostingu.
aldik7
Profil
tak už to jede, chyba byla v tom, že správce hostingu si pořádně nepřečetl mail který mu přišel od hostgatoru (v angličtině samozřejmě :D) kde psali, že byl nějaký problém s databází a tak to blokli dočasně, ale na jeho ip adresu to nechali jet, aby to mohl opravit.. a proto mi říkal, že mu to funguje, i když ostatním to nejelo :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0