Autor Zpráva
robbie
Profil *
proč nejsou moje stránky zaindexované

kontroloval sem to podle vzoru: site:example.com
a nic, nechápu, je to tím, že mám stránky na sweb.cz???

Kontrolu sem prováděl na: http://seo.all4all.cz/

Děkuji za radu
Davex
Profil
robbie:
proč nejsou moje stránky zaindexované
Pravděpodobně jsou nové, viz Co mám dělat, když Google nebo jiný vyhledavač moje stránky vůbec nenajde?
Railbot
Profil
Vedou na tvůj web nějaké odkazy? Jak dlouho je to od spuštění webu?
robbie
Profil *
mám je na webu asi 14 dní, tak sem myslel, že už bych je mohl najít ve vyhledávači a ono nic.
Radek Cvek
Profil
Nejrychlejší je, přidat si stránku do vyhledávačů ručně:
Přidání do Googlu
Přidání do Seznamu
shaggy
Profil
Radek Cvek:
Nejrychlejší je, přidat si stránku do vyhledávačů ručně:
Nie, nie je. Nikdy sa poriadne nedokázalo, že by ručné pridanie do Google pomohlo - ak na stránky nevedú žiadne odkazy, tak vo výsledkoch proste nebude. Ak na ňu vedú odkazy, ich zaindexovanie nezávisí od toho, či ich ručne "pridá" do vyhľadávača, alebo nie.
Radek Cvek
Profil
Než čekat na robota, až najde někde na netu odkaz na stránku, to si ji tam raději vložím sám a je to rychlejší.
Pokud jde jenom o odkazy - je přece tolik katalogů, adresářů internetových stránek, kam se dá zadarmo zaregistrovat. A hned mám spoustu zpětných odkazů.
Mimochodem přímo v odkazu, co jsem napsal výše, je Googlem zdůrazněno, že opravdu dělá rozdíly mezi automatickou a ruční registrací.
Pokud mám novou stránku, na kterou nikdo neodkazuje - ve vyhledávání Google se nezobrazí. Pokud ji tam ručně přidám, tak je hned ve výsledcích vyhledávání.
Davex
Profil
Radek Cvek:
Pokud ji tam ručně přidám, tak je hned ve výsledcích vyhledávání.
Pokud jí ručně přidáš a nebude mít zpětné odkazy, tak se ve výsledcích vyhledávání neobjeví nikdy. Dokonce se neobjeví ani tehdy, pokud bude mít pouze zpětné odkazy s rel="nofollow".
Radek Cvek
Profil
Měl jsem novou originální doménu, kterou nikdo předtím nevyužíval. Google ji samozřejmě nenašel - byla nová a nikdo na ni neodkazoval. Zaregistroval jsem ji ručně do google a seznamu a potom, když jsem zadal do vyhledávání název té domény objevil se jednou v seznamu a 4x v google (4 podstránky celkem). Každý, kdo bude mít novou doménu, si to jednoduše může vyzkoušet. Až budu mít já novou doménu, tak to tu klidně můžu zveřejnit. A všichni se mohou přesvědčit.
Davex
Profil
Ale robbie nemá novou doménu. Má web na freehostingu na doméně 3. řádu. U nových domén 2. řádu mohou fungovat jiné mechanismy.
Radek Cvek
Profil
Já jsem dal jenom příklad, že to ruční přidávání má smysl - hlavně pro nové stránky, na které nikdo neodkazuje. Kažkopádně tím nic nejde zkazit.
robbie
Profil *
...takže to chápu dobře, že pokud na moje stránky nepovede žádný odkaz, tak nebudou nikdy vidět ve vyhledávači? A co odkazy z jiných podstránek, to jsou přece také odkazy a přesto nic. Nechápu toto.
Petr ZZZ
Profil
robbie:
A co odkazy z jiných podstránek

Aspoň na jednu podstránku musí vést aspoň jeden odkaz z nějaké stránky, o které Google už ví. Dokud jsou všechny odkazy pouze ze stránek v rámci tvého webu, o kterém Google dosud neví, může jich být třeba deset tisíc a k ničemu to není.

Je to jako s chřipkou: Dokud je skupina zdravých lidí izolovaná od okolního světa, může jich na sebe prskat třeba třistapadesát a jediný chřipku nedostane, dokud se aspoň k jednomu nedostane zvenku "bacil". Pak to jde ale rychle. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0