Autor Zpráva
Reg
Profil
dělám hover s pozadím takhle:
div#links a {text-decoration:none; color:#80FF00; width:160px; background:url('graphic/a_bg.gif'); padding-left:6px;}
div#links a:hover {color:#FFFF00; background:url('graphic/ahover_bg.gif');}
ale parametr width funguje jen v IE takže pak je to tlačítko useklý. Samo že to umim udělat jinak ale pak zas nejde najet na odkaz mimo text na tom tlačítku aby fungoval. dík.
Timy
Profil
Reg
ale parametr width funguje jen v IE -- zkus tam přidat display:block
Reg
Profil
ale parametr width funguje jen v IE no u A snad jo, nebo ne?
Ale jinak dik, už to funguje.
BTW: Myslel sem si že CSS celkem zvladam, ale co přesně dělá to display:block?
PerToon
Profil
display:block udělá z řádkovýho elementu blokovej, což znamená, že odkaz má většinou šířku jen toho textu, zatímco takhle bude s největší pravděpodobností zaplňovat celý řádek. myslím
Reg
Profil
aha, tak dík. (žasnu nad rychlostí odpovědí)
Timy
Profil
Reg
ale parametr width funguje jen v IE no u A snad jo, nebo ne? -- jo, funguje to jen v IE. Já jsem nečetl moc dál, tak to znamenalo, že reguji na tuto konkrétní větu:-)

display:block z toho udělá blokový element, něco jako <div>. A blokovému elementu můžeš nastavovat výšku a šířku. V IE to jde i bez toho display:block, ale myslím jenom v quirk modu, když se to přepne doctypem do standard modu, tak by to jít nemělo. Teda myslím, nezkoušel jsem to
Reg
Profil
no von je IE celej dost divnej takže mě u něj nepřeqapí nic.
Reg
Profil
Ještě jeden problémek: mam tam ten display block ale v opere to desne blbne, seskupujou se ty odkazy na jedno misto takze je jakoby videt jen jeden.

Zdrojak: Styly - viz výše + display:block;
HTML - <a href="link">odkaz</a>
<a href="link">dalsi odkaz</a>
Reg
Profil
Jo, hele sorry vono to funguje (mělo to v cachi starý styly)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0