Autor Zpráva
crouch
Profil
Dobrý den,chtěl bych si založit web,ůplně (skoro) stejný jako
http://razerwow.ic.cz/ jen bych odstranil hudbu,přidal tam svůj text atp.
ovšem,jsem ale ůplný začátečník,přečetl jsem si toho o HTML docela dost na jakpsatweb.cz a polopatejakpsatweb.cz,bohužel netuším jak na tuhle předělávku.Může mi někdo poradit? díky moc všem
Venca V
Profil
Osmé přikázání - Nepokradeš.
crouch
Profil
Nejsem věřící,ale dobře.Tak bych si udělal svůj návrh,ale jak to do toho webu dostal? nějaký kloudný nápad?
Venca V
Profil
www.jakpsatweb.cz

Prostuduj celé, nejlépe vícekrát. Pokud ti i potom nebude něco jasné, bez obav se zeptej tady; dříve by to asi nemělo cenu.
xmark
Profil
crouch:
"dostat se do webu" můžeš ve většině prohlížečů pomocí ctrl+U.
Tam uvidíš zdrojový kód stránky a přes něj se můžeš dostat ke všem dalším souborům.

Nicméně v tomto případě bych ti to neradil, protože ten kód v tomto případě nestojí za nic.
crouch
Profil
No,právě já jsem četl v HTML sekci zatím vše,ale ohledně designu jsem nic nenašel.ale budu číst dál,pak uvídím :)
Petr ZZZ
Profil
crouch:
Číst nestačí, musíš zkoušet psát kód a koukat, co to dělá a zda to dělá to, co si představuješ. Nebo si ulož nějaký cizí kód a všelijak ho obměňuj a koukej, co to dělá v prohlížeči. Tak se naučíš, co k čemu slouží. Zveřejnit bys měl samozřejmě až vlastní dílo, jinak můžeš mít problém s autorským zákonem.
johnvenoven
Profil
no tak ja som zacal sa ucit HTML pisat cez NOTEPAD a nejak to davat dokopy , ale je to zaujimave skladanie.
Moderátor Chamurappi: Nesouvisející odkaz odmazán.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0