Autor Zpráva
Gecko
Profil *
Zdravím,
přiznám se, že Wiki není má silná stránka (spíš španělská vesnice). Vytvářím v rámci www.jaydiesel.cz na wiki profil http://cs.wikipedia.org/wiki/Jay_Diesel . Bohužel se to autorům asi něco nelíbí.
Jay Diesel je relativně významná osobnost (jeho singl měl v rádiích úspěch a držel se v TOP 10), možná se nelíbí redaktorům externí odkazy či co já vím.

Nevíte jak z toho ven?
Marek88
Profil
Tady není vhodná diskuze. Wikipedie nabízí spoustu informací, jak psát články. Dokonce tam píšou, že musíš článek upravit a dodat zdroje, které budou dokládat významnot té osoby. Osobně bych váhal, jestli je tato osobnost dostatěčně význemná. Například na něj vubec nesedí "stoletý test" i publikovanost v médiích a podobně. Četl jsi to?

Navíc ten článek nemá velkou informační hodnotu. Zkus ho vylepšit (přidat informace, méně tučného písma a tak různě) a uvidíš, jestli ho tam nechají.

Popřípadě napiš do nějaké diskuze přímo na wikipedii, tam ti určitě poradí lépe.
Davex
Profil
Gecko:
Tento dotaz je vhodné směrovat do diskuse tvého profilu na Wikipedii http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse_s_wikipedistou:Tomáš_Smetka. Máš tam i popsán důvod, proč se jim článek nelíbí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0