Autor Zpráva
Deviant
Profil
Čau lidi na stránce: http://www.jakpsatweb.cz/centrovani-stranky.html jsem si našel kod
<body>
<div style="width: 800px; margin-left: auto; margin-right: auto;">
... celá, jakkoli složitá stránka
</div>
</body>

Jak je ten řádek celá složitá stránka tam vložím celou stránku od: <!DOCTYPE HTML PUBLIC atd až po obrázky.Když to udělám na velké obrazovce zapnu to na nějake menší pořád musím potahovat do prava protože je to moc velký.Já jsem myslel že když tam dám ten kod vycentruje se ta stránka a nemusím to potahovat do boku třeba jak stránka: seznam.cz,tiscali.cz atd jedno na jak velké obrazovce to zapnu vyrovná se to a třeba na malé obrazovce nemusím potahovat do boku.Je ten kod spravny?? Dík moc za odpověd
David1256
Profil
Deviant:
Tím celá stránka se myslí ostatní obsah v <body>, jelikož doctype není v <body> dávat ho tam nebudeš, proto ti to nefunguje.
Pokud máš ale šířku stránky větší než rozlišení monitoru, tak ti to nepomůže a budeš muset potahovat do boku tak jako tak.
Railbot
Profil
Místo textu ... celá, jakkoli složitá stránka přijde už jen samotný obsah, nikoli doctype a další věci. Nastuduj si nejprve základy, než se pustíš do tvorby. Ano, na opravdu malé obrazovce budeš muset posouvat, jelikož v ukázce je stránka široká 800px. Seznam a další portály mají flexibilní layout bez pevně dané šířky.
Deviant
Profil
David dik moc idu to skusit

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0