Autor Zpráva
James8472
Zdravím. Potřeboval bych docílit toho aby údaje, které vyplní uživatel na stránkách se vzápětí zobrazily na tom stejném webu/stejné stránce/. Jedná se mi konkrétně o podpisovou akci - lidi, kteří vyjádří souhlas podpisem, by se objevili v seznamu podepsaných bez mého zásahu.
Zatím jsem se svými znalostmi došel pouze tak daleko, že údaje z podpisového formuláře přicházející mailem zkopíruju do html.... což je při případném počtu několika tisíců podpisů dost práce :-p Znáte někdo jiný, lepší způsob?
Jestli je toto téma známé a řeší se zde, tak prosím odkažte. Díky.
Taps
James8472
z formuláře ukladat udaje do databáze.
James8472
Prosim, popostrčte mě ještě trochu. Koukám na návody jak to provést, ale vzhledem k tomu, že jsem nikdy nepožíval PHP, SQL a podobné, tak to hodně dře..
James8472
Zatím chápu, že se to někam uloží-naštosuje /což právě nevím JAK/ a pak si to odtamtud vytahnu... dik
shaggy
James8472:
Čuduješ sa? Od tvojej pôvodnej otázky ubehli dve hodiny. Myslíš, že za dve hodiny sa to naučíš? Tak potom veľa šťastia, očividne ho v živote budeš potrebovať.
Skús venovať týždeň štúdiu a potom, keď ti bude niečo nejasné, tak sa začni pýtať - ale nech sú to konkrétne otázky a nie "popostrčte ma trochu". Ja ti dám len stokrát opakovaný odkaz na seriál, v ktorom sa to preberalo.
James8472
no jo, tak to zkusim...
Tori
James8472:
Z těch dvou (PHP, SQL) bych asi začala s PHP. Naučit se pracovat s databází taky chvilku trvá, a když budete už umět PHP, tak můžete ty jména ukládat do souboru (jako <li>jmeno1</li> <li>jmeno2</li>), a ten potom vložit do stránky. Uložení do databáze vám dá větší možnosti, jak s těmi daty pracovat, ale pokud je chcete jen vypsat jako seznam, dá se to řešit (neideálně) i takto.
James8472
Dík.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: