Autor Zpráva
LIS4K
Profil
Ahoj,

mám problém který nevím jak popsat tudéž ani vyhledat. Jde o to, že při psaní textu, když chci psát na dalším řádku, tak mi to udělá mezeru mezi těmi řádky. Bádám nad tím už dost dlouho a pořád ne a ne. Můj web je v html s css stylem. 5let jsem nic nekutil takze ted oprasuji znalosti na tvorbu webu pro firmu. Pracuji ve WYSIWYG - dreamweaver.

Děkuji za odpovědi.
panther
Profil
LIS4K:
jaká mezera? Kde? Dodej odkaz na web, kde se tak děje.
LIS4K
Profil
http://www.nejenaltany.cz/

v okénku Rychlý kontakt, je mobil a mail - tyhle 2 polozky chci mit pod sebou bez te mezery co mezi nima je. Je to situace jak když ve wordu mate nastavene mezery mezi odstavci.
l564
Profil
Coto nějak se mi špatně zobrazuje menu .. Nevím , jestli to náhodou není chyba u mě . Používám Mozilla Firefox
ondra15
Profil
Zkus upravit styl u #left p na
padding-top:0px;
padding-bottom:0px;


l564:
Není chyba u tebe, v IE8 je ta samá chyba
panther
Profil
LIS4K:
odeber horní, resp. dolní padding. Teď tam jsou oba (horní i dolní) 10px z deklarace #left p {}
Tori
Profil
LIS4K:
když chci psát na dalším řádku, tak mi to udělá mezeru mezi těmi řádky.
Jak to vypadá v kódu? Některé wysiwyg editory mohou stisknutí enter pochopit jako nový odstavec.
LIS4K
Profil
Děkuji chlapi. Sakra to menu mě trápí že se to špatně zobrazuje :-/.
panther
Profil
LIS4K:
Sakra to menu mě trápí že se to špatně zobrazuje :-/.
a divíš se? V seznamu mají být jen položky a teprve v nich odkazy. Celé dolů ti to posouvá nějaký prázdný odkaz před tím samotným seznamem.

Menu se dělá náznakem třeba takto:

<menu>
  <li><a href="">Polozka</a>
  <li><a href="">Polozka</a>
  <li><a href="">Polozka</a>
</menu>

menu {margin: 0; padding: 0;}
menu li {float: left;}
menu li a {float: left; width: __px; height: __px; …}
LIS4K
Profil
panther:
Díky, po nahlédnutí do kódu jsem si taky, co to tam vůbec dělá. Problem solved. Ale ještě jedna věcička by se mi hodila vyřešit. Mám na mysli: všechny hypertexty na tomto webu nejsou podtržené (krom těch v navigaci) , jsou jen zabarvené, ale nejsou podtržené. Nevíš co s tím?
margin
Profil *
LIS4K:
ted oprasuji znalosti na tvorbu webu pro firmu.
Ale ještě jedna věcička by se mi hodila vyřešit. ... Nevíš co s tím?
Vím, když děláš web pro firmu, tak se naučit základy a neptat se na každou blbost.
LIS4K
Profil
margin:
Tak vyroba toho webu mi zabrala 2dny ve WYSIWYGu, kdybych se ucil zaklady prosedim 14 dní, tak se optat na 2 maličkosti ochotných lidí, kterých je na tomto fóru dost mi nepřijde jako otravování. Navíc sekce mluví za vše.

Děkuji za pochopení.
panther
Profil
LIS4K:
všechny hypertexty na tomto webu nejsou podtržené
ano, protože #right a {text-decoration: none;}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0