Autor Zpráva
mrňousek
Profil *
ahoj,nevíte jestli existuje neco jako www.kontrola-odkazu.cz ?Ja jsem tyto stranky pouzival pro kontrolu jestli me nekdo nesmazal zpetny odkaz.Dobre bylo ze jsem tam zaregistroval dal svoje stranky a vsechny odklazy a čas od času jsem to zkontroloval.nyní to prestalo fungovat vkladani nových linku,tak jestli existuje neco podobneho.Tech stranek je cice mnoho ale pokazde to tam musíte zadat...
Bubák
Já používám WinHTTrack Website Copier. Nejde o webovou aplikaci, takže nejsem závislý na cizí službě. Základní funkcí programu je sice stahování webů, ale dá se jednoduše nastavit tak, že provede pouze kontrolu odkazů.
kvítko
Profil *
Ahoj, já bych zase ráda něco jako automatické testování internetových stránek , abych nemusela neustále kontrolovat, jestli jsou všechny odkazy u mě na stránkách funkční. Programů je taky spousta, ale vždycky se to musí dělat ručně... Máte něco ? Díky
pepe
Profil *
Za drobný český peníz tady: www.diligentbot.com nebo euro tady: www.linktiger.com . Jinak asi rucni prace, nebo si to napsat sam.
kvítko
Profil *
Díky za tip, www.diligentbot.com funguje zdá se dobře a je tam i varianta zdarma :-). A www.kontrola-odkazu.cz mi taky šlape, takže mají asi občas jen výpadky.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: