Autor Zpráva
Petr
Profil
Jsou servy concactel seznam centrum tiscali telecom a další.
A moje otázky zní tak to: a) Kterého znich požíváte na e-mail a web prostor. b) S kterým jse spokojeni nejvíce.
Ptá se Vás člen Petr
Martin Kuželka
Profil
Jestli je myšleno webhosting, tak web4u.
bojars
Profil
Martin Kuželka:

je web4u. free?

Keby som chcel freehosting, ktorý by si doporučil?

Vedel by niekto vymenovať nevýhody súčasne dostupných freehostingových služieb na základe vlastných skúseností.
Chcel by som zmeniť poskytovateľa, tak by som potreboval poradiť.

Ďakujem.
Martin Kuželka
Profil
Web4u není free. Který freehosting bych doporučil, to nevím. Možná bych zkusil využít nabídky některých komerčních webhosterů, kteří nabízejí určitý prostor (např. 20MB) také zdarma. Předpokládám, že nemají zvlášť server na platící zákazníky a zvlášť na ty ostatní, takže nebudou mít výpadky. Nemyslím tím Pipni ani Forpsi (dřívější Psisco a předtím PES).

Třeba Place4u nabízí 200MB, ale přenos dat jenom 0.5GB, Flyweb nabízí jenom 1MB prostoru, Gringo nabízí 20MB prostoru, ...
bojars
Profil
ale přenos dat jenom 0.5GB

Viem, že budem vyzerať ako idiot, ale spýtam sa:
Je to o tom, že sa stránky načítajú pomalšie?

Ináč by mi v pohode stačil priestor 20MB. Len chcel by som freehosting, kde by som mohol skúsiť PHP.
Pnaky
Profil
NO trafic 0,5GB zanmená, že všechny věci které kopíruješ na web pomocí klasického ftp nebo weftp můžou mít za celý měsíc celkovou velikost 0,5GB a to platí jak pro stahování dat tak pro nahrávání... Neznamená to ale že lidi budou moci z tvých stránke celkem stáhnout tan limit... To slouží pouze pro tebe jako admina...

Snad jsem se do toho nějak nezamotal... :) A je to srozumitelný... ;)
Martin Kuželka
Profil
Ne, ne, to jsou všechna data včetně http.
Pnaky
Profil
Martin Kuželka
Nene... Ty se tam u pipni.cz vůbec nepočítají.... V podmínkách tam mají výslovně ftp...
Martin Kuželka
Profil
Ne, ne, mýlíš se, na 100% jsou to všechna data...
Webspy
Profil
Asi napíšu o tom, co je to trafic - hodně lidí se na to ptá :-)
bojars
Profil
Webspy: Ááááá,
trafic= přenos dat....

:-(

Hoďte do fóra aj niečo o:
a) Kterého znich požíváte na e-mail a web prostor.
b) S kterým jse spokojeni nejvíce.


Pls

(aj ja som na to zvedavý)
Pnaky
Profil
To už by mi ale padnul trafic na nulu... Lidi tam sosají jak dravý a nic se neděje...
marcela
Profil *
nejdrive jsem mela Webzdarma a ten se mi neosvedcil, ted mam webpark a jsem spokojena, jedine, co me omezuje je 3MG ale zadarmo takze si nevyskakuju
SuE
Profil
marcela: udělej si na centrum.cz mail, přihlaš se (do centra, ne do mailu) a dej si tu stránku jako domovskou a hodně používej jejich hledání a pod. Tak budeš hrabat kredity za kliknutí a az 1500 kreditů si můžeš "přikoupit" 1 mega místa. případně, pokud jsi s místem na štíru už teď, napiš sem adresu svého webu a já ti nějaké mega přihodím - mám asi 8000 kreditů a už tam nemám žádné weby :-)
Maximum místa za kredity je 12MB :-)
Martin Kuželka
Profil
Já se taky nabízím, když budeš chtít, taky ti nějaké ty MB přihodím. Už na Centrum mail nepoužívám, ale mám tam 12000 kreditů :-)
llook
Profil
Na českém internetu je několik stránek, věnujících se srovnání freehostingů. Pokud chcete zkoušet PHP, pak si projděte web http://juk.cz/php/
Nakonec stejně skončíte u Webzdarma, nic lepšího s PHP a MySQL neznám. Site/kgb/fbi se sice tváří dobře, ale po tom, co předvedli před pár lety, už jim nevěřím.
Yuhů
Profil
llooku, co prosím kgb/fbi tehdy předvedli? Já jsem to tenkrát nesledoval.
llook
Profil
Já u nich nic neměl, ale ještě dnes lze z různých diskuzí dohledat, jak spokojené měli klienty. A i na těch Janinných odkazech je toho o nich dost: http://www.juk.cz/php/kgbfbi.php
Nikdy to pořádně nefungovalo, časté výpadky atd. Završili to tím, že všechny stránky nahradili reklamami, aniž by předem třeba nějak varovali.
Byla spousta freehostingů, které přišli na to, že se to nevyplácí, měl jsem také nějaké stránky na Hyperlinxu a Oceánech. Ale před ukončením freehostingu aspoň poslali mail a dali uživatelům dost času.
marcela
Profil *
SuE
fakt?? no to je super to ja to hned vyzkousim fakt dik, jinak zatim s tim nejak vyjdu ale tohle je fakt super zprava-proc ja nikdy nic nevim :-(
xdusa
Profil
Ja na soukromej mail používám Seznam, na web MujWeb (je to sice dlouhá adresa, ale je to bez reklam a myslím že je to udělaný přehledně; aby si lidi nemuseli pamatovat dlouhou adresu, udělal jsem si ještě doménu na Webzdarma, sat.unas.cz a tu lidem dávám) a na maily ze svých stránek používám Email.cz
mgiel
Profil *
abych poradil ohledne dlouhych adres ..... exisuje přesměrování .....sám ho pouzivam docela casto a hodne lidem ho muzu doporucit.Sice je to za cenu reklamy ,ale dá se v podobě pop up vypnout a v mozille nenaskoci :). najdete ho na adrese www.er.cz ,jinak myslim ze existuje jeste www.redir.cz a tam je vic domen,ale reklama se neda vypnout.

pro priklad

www.mujweb.cz/karel/dokument/index.htm .... tak treba www.web.er.cz ,myslim ze to je dobry.
Wooz
Profil *
Používám webzdarma - 50 MB volného místa pro mě mluví za vše
xdusa
Profil
mgiel díky za radu, odteď už taky používám přesměrování!
mgiel
Profil
xdusa ..neni zač :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0