Autor Zpráva
peta
Profil *
Hoj, cim muze byt zpusobeno to, ze mi pocitadlo ze vcera beznych 30 navstev dnes poskocilo na 150?
Nespamuje jim to tam nekdo nebo, co se deje?

... nevim, jestli to primo patri k tomuto foru, ale treba jste si nekdo vsiml na sve webce neco podobne...
Charlie
Profil
To je tím, že sem pořád házíš odkazy na své stránky. Jenom dnes jich bylo několik.
peta
Profil *
Charlie
Ano, to jsem premyslel, zle jindy jich tu dam 30 a zhruba tak stejne je pocitadlo, +15. Ale ted tam mam +140, vis? Toplist pocita IP tusim jednou za hodku, kde se bere 140?
ronnie
Profil
peta: toplist počíta přístup jednou za 15 minut, alespoň myslím.
Charlie
Profil
Tak sem nedavej zadny odkazy bude to zretelnejsi.
Timy
Profil
ronnie & peta
já myslím, že 30 minut. Ale Richi tady kdysi zakládal podobné téma a taky se to vlastně nevyřešilo. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=10781&foru m=17&page=-1
Bubák
Profil *
Během půl dne přístupy z cca 90 unikátních IP adres. Bohužel nesleduješ Odkud přišli.
peta
Profil *
Bubák Nevim, jak funguje presne toplist, maji tam i popis. V tuto chvili mne to nezajima. To sledovani, mozna, ze se da doklikat na podrobnejsi statistiku, vcera jsem se tam nalogoval, ale nenasel jsem na to odkaz. Zrejme se pri registraci pocitadla zadava, zda chci podrobnejsi a ja dal, ze ne.

Zajima mne, proc mam takovy narust na pocitadle, a jestli jste nekdo, kdo je pouzivate, pozoroval totez? Pokud jo, zacal jim to tam nekdo spamovat. Pokud ne, pak by to chtelo nejake ROZUMNE vysvetleni, ne, ze tu davam link. To je docela trapny vysvetleni a nikdy jse do vcerejsiho dne nemel narust o 100 lidi z 20-30.

Charlie
To, ze davam odkaz na stranku jen znamena, ze jsem vhodne priklady nenasel zde a ze sem si je udelal, ze nemusi lidi hledat googlem. (Ona vetsina to ani neumi, mnohdy i ja, kdyz jsem linej :) )
Charlie
Profil
peta, když oni ty odkazy leckdy ani nejsou k tématu...
Richi
Profil
Timy když ono chybý podstatný názor a to od tvůrce TOP listu, já se s ním neznám a když jsem mu psal tak nikdy nikdo neodpovedel, což je škoda protože by mohl mít někoho na kontrolování podvádění, já bych to dělal i zadarmo :-)
Je tam spousta webů co evidentne na to nejam být na prvních pozicích třeba a nikomu to nevadí, i když pak solidnost TOPlistu rapidně klesá ....
ciao
Timy
Profil
Richi
když ono chybý podstatný názor a to od tvůrce TOP listu (..) když jsem mu psal tak nikdy nikdo neodpovedel -- tak to je potom opravdu smutné, bez jejich vyjádření/vysvětlení asi sami na nic nepřijdeme:-(
Richi
Profil
No pokud se nepletu nekde jsem videl že Yuhů s ním chodí na pivo :-)
meca
Profil
To mě zase tedy odepsal ;) ... I když s ním na pivo opravdu nechodím...

peta
A já tedy taky myslím, že nikdo nespamuje a jsou to ty tvý odkazy... Pač když jsem si tu tehdá kdysi nechával ohodnotit web, tak mi taky přišlo asi o sto lidí více a myslím, že i když v hodnocení stránky jde především o tu stránku, tak hodně lidí kliká i na stránky u jiných témat, o kterých si myslí, že by se mohli hodit k onomu tématu o kterém se diskutuje...

PS: Bejt tebou tak sem rád a neřešim to ;)
Timy
Profil
meca
To mě zase tedy odepsal ;) -- a prozradíš?
meca
Profil
No jako v jiný záloežitosti zase, no ;-D ... Ale odepsal ;)
Meldo
Profil
ja som tiez pouzival kedysi toplis no po case som prestal pretoze z mojich pozorovani tie pocitadla pocitali velmi, ale velmi divne. Nebudem tu rozpisovat preco ale vo mne vobec nevzbudzuju dôveru.
meca
Profil
Právě ohledně toho, co píše Meldo jsem se právě Pavla Francireka ptal, pač se mi výsledky zdáli také podivné, avšak k porovnání se serverovými statistikami, který však započítavají i to, co statistiky ala TopList nemají šanci započítat... A jsou ještě další důvody, které však myslím nejsou až zas tak zásadní...
Bubák
Profil *
vcera jsem se tam nalogoval Nevím, čemu říkáš zalogování, na tvou statistiku se dá dostat bez hesla. Jednoduchý návod: vlezu na toplist a nechám dám vyhledat adresu stránky, bez http;//.
Jiný, méně pohodlný způsob je projít html stránky a najít a vyhledat ID počítadla.
peta
Profil *
Bubák
Aha. Ja se nalogoval pres Editovat udaje. Tak to teda omrknu, to mne zajima, jsem delal nejaky zmeny, totiz...
Ixce-t-X
Profil *
Já sem přišel na jednu zajímavou věc, i když nevim k čemu to může být dobrý, snad kdyby si někdo chtěl uměle zvyšovat návštěvnost svých stránek (je vůbec někdo takovej???)....tedy pokud půjdete na web kde je TOP list tak si vás započítá, když se vrátíte za 5 minut tak pořád tam jste jako jednou, ale když se vrátíte na web s jinym prohlížečem, ouha toplist to bere jako jiného návštěvníka a započítá si vás znova. Takže jednou třeba v MSIE a pak ve FF pak třeba v Opeře a hned tam jsou tři návštěvy.
radimh
Profil
Problém je v metodice. Toplist.cz počítá návštěvy a nikoliv unikátní návštěvníky. Takže když na web přijdete za 30 minut po vaší předchozí návštěvě, jste započítáni znovu.

Ostatní měřidla vás většinou započítají jenom jednou, takže potom to nejsou taková hausnumera. Zřejmě nelépe to dělají v NetMonitoru, iAuditu a Navrcholu.cz, protože tam se započítávají unikátní návštěvníci.
Bubák
Profil *
Ixce-t-X Kontroluje cookie, máš pokud nemáš kukínu, jsi nová návštěva.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0