Autor Zpráva
Coulomb
Profil *
Ahoj, mám hotovou stránku, kterou jsem dal už na internet. Když napíši svojí přesnou adresu http, tak se najdu, ale když jdu třeba do vyhledavače na seznamu.cz, a napíšu Pavel Nedvěd, tak i kdybych se na 30 strané nezastavil, tak se tam prostě nenajdu. Jak to mají dělané, přidají mě tam časem? Nebo je to dělané podle navštěvnosti, každopadně takhle mojí stránku asi nikdo neobjeví. Na webzdarma jsem samozřejmě vyplnil, že ji v katalogu chci mít..., díky
rada_losik
Profil
Musíš řict vyhledávačům že o ně más zájem. To se dělá tagy:
<meta name="author" content="Tvé jméno">
<meta name="keywords" content="Kličová slova - heslovitá charakteristika webu">
<meta name="description" content="Tak tady normálně napiš něco o svoje webu">

Když to tam dáš tak za měsíc si tě vyhledávače najdou a budeš v katalozích. Nejlépe to zjištíš když budeš hledat: site: tvoje stránka. Třebas atlas.cz nebo tak.

To prohledá jen tvoji stráku a napíše ti vyhledané odkazy.

Jen musíš chvilku čekat než tě ty vyhledávače najdou. Můžes skusit jyxo.cz ten mě našel ještě rychleji než google.

Poduk chceš vědět více tak se podívej do kategorie SEO atd
peta
Profil *
Coulomb
na seznamu to chvili trva, tak do 2-14 dni
meca
Profil
rada_losik
No vyhledávačům můžeš leda říct, že o ně zájem nemáš, pokud neřekneš, najdou si tě sami. Navíc, někdo řiká že na meta tagy již vyhledávače nekoukají, což je možná pravda...

Pak záleží na tom, kolik na tvoje stránky vede odkazů... Ale během měsíce si tě teda nejspíš roboti vyhledávačů všimnou a zařadí si tě do databáze...

PS: Na atlasu hledá jixo ;)

OT: U mně SeznamBot nebyl už přes měsíc...
Timy
Profil
meca
PS: Na atlasu hledá jixo ;) -- spíš jyxo
Coulomb
Profil *
Díky všem..., takže musím být trpělivý.
rada_lesik- Mety tam mám taky...diky
Meldo
Profil
panika môže začať, ked sa nikde nenájdeš po 2 mesiacoch :->>
Petra
Profil
Jen si dovolím opravit příspěvek od rada_losik, protože se domnívám, že se jedná o fatální omyl.

Meta tagy author a keywords neřeknou vyhledávačům většinou vůbec nic (pokud něco tak kdo je autorem a jaká jsou klíčová slova). Meta description jim řekne o čem stránka je. Nic z toho ale NIKDY neřekne vyhledávačům, že o ně stránka má zájem. Pouhým přidáním meta tagů na web ještě nikdy nikdo vyhledávacího robota nepřilákal.

Takže odkazy, odkazy a další odkazy, jak říkal meca.
mat
Profil
Petra

otázkou je, kde ty odkazy vzít, že... ale to už je o něčem trochu jiném...:)
radimh
Profil
rada_losik: meta tagy dnes nehrají takovou roli jako dříve.

1. Kvalitní obsah
2. unikátní služba či řešení

A denní aktualizace :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0