Autor Zpráva
alahomora
Profil *
Před půlrokem jsem udělal takový malinký web o druhé světové válce. A téměř každý týden na něm přibylo něco nového. Ale i tak mám jeden velký problém. A to ten že denní návštěvnost se hýbe okolo 5 až 10 lidí. A přitom si myslím, že web má i něco co nemají jiné weby s touhletou problematikou. Např. k článku jsou videa s názorem lidí, kteří v té době žili.

Můžete mi někdo poradit, jak mám návštěvnost zvýšit. Díky (nemyslím ale placenou reklamu, spíše nějaké fóra, či tak)
jenikkozak
Profil
Lidé se hlavně musejí o Vašem webu dovědět. Propagovat jej můžete pomocí Facebooku (či dalších sociálních sítí) a pomocí odkazů na podobně zaměřených webech. Váš web mě z výše uvedeného popisu zajímá. O jakou stránku se jedná?
alahomora
Profil *
Tak tady dávám adresu:
http://www.vystava-moo.mysteria.cz

Není to úplně ve finální podobě jak bych si to představoval...
Např. odkaz: prezentace, o projektu a odreagování není téměř vůbec hotový, ale mrkni se na videa. Tam by se něco mohlo i líbit.
Jo a omluv moje pravopisné chyby,... To zatím zas až tolik neřeším
alahomora
Profil *
No a do toho ještě pořádáme různé akce...
http://www.vystava-moo.mysteria.cz/frydek/

Takže je toho hodně a je málo lidí
jenikkozak
Profil
alahomora:
Jo a omluv moje pravopisné chyby,... To zatím zas až tolik neřeším
Jenomže návštěvníci toto občas řeší. Asi nebudou spontánně odkazovat na web s hrubkami.

Např. odkaz: prezentace, o projektu a odreagování není téměř vůbec hotový
Tímto jste právě vystihl, v čem může také spočívat Váš problém. Návštěvníci mají rádi hotové a funkční projekty. Stránka 404 je určitě nenadchne.
alahomora
Profil *
No to věřím... Tam ale problém je v tom, že jsem tenhle víkend stránku celou překopal a ještě v tom pokračuju. Takže ono to ještě není nahrané na webu, ale jinak je to otázka jednoho dne.
petr 6
Profil
alahomora:
Takže ono to ještě není nahrané na webu, ale jinak je to otázka jednoho dne.

Tak se zeptej o ten jeden den později. Obvykle lidi nekupují výrobky, které jsou teprve ve výrobě.

Ovšem jestli tam už dva měsíce máš hlášku "Zkuste to zítra", tak to asi zkusili, zjistili, že tam nic není, a nevrátili se.
alahomora
Profil *
Ta hláška je tam pět minut. :d
No a adresu na ten web jsem tady dávat původně ani nechtěl. Dotaz spočíval v tom, jak na něho dostat lidi, aby nezůstal jenom pro mě, ale aby měl aspoň nějakou návštěvnost. Samozřejmě až bude hotový.
Jo a zítra to opravdu zkuste. :d

Moderátor Petr ZZZ: Sestaveno ze dvou příspěvků a redakčně upraveno.
mafos
Profil
Web se mi docela líbí, ale co by mě osobně určitě odradilo je to, že se mi stránky v google chrome otevírali několik minut. Kdybych se fakt na to nechtěl podívat tak bych byl už dávno pryč.
Petr ZZZ
Profil
alahomora:

Téma webu má hodně do činění s obrovským lidským utrpením a k tomu se nehodí ani příslovce jako "příjemně" („…a zároveň zde najdete spoustu videí, obrázků, aktivit.. , které mohou příjemně doplnit hodinu dějepisu“), ani "romantické" plameny hořícího plynu na pozadí. Dovedu si představit, že lidé, kteří v životě prodělali nějaké velké příkoří, na podobné detaily citlivě reagují a takto zpracované stránky více nenavštíví. Jiné zase mohou odradit hrubky a další nedostatky, jak už tu zaznělo.
Klikl jsem na odkaz "odreagování" a objevil se snímek pochodující hordy nacistů. To snad je nějaký politováníhodný omyl, nebo co to má znamenat?
peteo
Profil
Mňa osobne odrádza výzva k registrácii.
Prečo?

Pôvodne som mal záujem s autorom sa dohodnúť o výmene linkov, ale takto ...

;)

hm, to prihlásenie je len pre administrátorov?

ojoj.
alahomora
Profil *
Registraci bych klidně udělal, problém je v tom, že to neumím. Pokud to někdo umí, můžete mi poradit.
alahomora
Profil *
Radu, jak vytvořit registraci bych uvítal, našel jsem tohleto na starším fóru, ale příliš mi to nepomohlo:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=4&topic=19466

Nejlepší by byla nějaká internetová služba, pokud něco takového existuje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0