Autor Zpráva
Draq
Ahoj, předem- nevěděl jsem kam přesně tohle zařadit, ale vím že toto je prkotina, takže sem to dal sem :)

Udělal jsem 5 jednoduchých divů. Každý má obsah jen jedno písmeno.

V CSS mám:
#Celastrana {margin: 0px auto; position: relative; width:999px;}; /*bali vsechny
#Celyup {margin: 0px auto; width:999px; background-color: #FF6E0B;};
#Celymid {margin: 0px auto; width:999px; background-color: #FF6600;}; /*bali nej a obsah
#Nej {width:330px; height:80px; float: left; background-color: #171717; margin: 0px;};
#Obsah {width:660px; height:80px; float: right; background-color: #FFFFFF; margin: 0px;};

v IE mi všechno jde, akorát celé je to zarovnané na levo a ne do středu

FF a Chrom mi to sice zarovnají doprostřed, jenže naprosto ignorují barvy divů a divy obsah a nej mi dává pod sebe a né vedle sebe.

Kde jsou chyby, kontroloval jsem vše podle webu že by funkce měli být podporovány ve všech prohlížečích. Děkuji za rady
Radek9
Draq:
Prosím o odkaz na živou ukázku.
joe
Draq:
V CSS mám:

/*bali vsechny
neuzavřený komentář

K čemu tento středník?

Proč se v #Celyup a Celymid opakuje kód:
margin: 0px auto; width:999px;

když má stejnou šířku jako rodič? Není třeba ho centrovat.
Draq
http://rssreaderaa.ic.cz/

Joe: Komentare sem dal az tady, stredniky sem odstranil a bylo to znat :)

To co je vyse sem uz o neco upravil. Idealne by to melo vypadat tak jak to vypada ve firefoxu :)
Bubák
Draq:
kontroloval jsem vše podle webu že by funkce měli být podporovány ve všech prohlížečích.
margin: auto; (a spousta dalších "novinek") nefunguje v IE, pokud je ve quirk režimu. Takže můžeš změnit doctype tak, abys měl IE ve standardním režimu, nebo můžeš stránku centrovat podle www.jakpsatweb.cz/centrovani-stranky.html, část "Quirk mód".
Draq
Díky ti moc :) Vyresilo mi to i dalsi problem, kterej mi vcera nastal :ú
Díky

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0