Autor Zpráva
Michal Novak
Mám problém s vkládáním stejného obsahu pomocí serverového php. Na jakoukoli stránku (Moje stránky), vložím
<? include ("menu.php"); ?>
odskočí mi hlavička stránky o kousek níž.
Chtěl bych, jestli někdo nevíte, čím by to mohlo být. Může to být i v jinačí úpravě CSS??

(Pokud to bude řešitelné musíte na mně pomalu, php moc neovládám a tvorba stránek mně v budoucnu nebude živit [jsem zahradnik - ve škole])

Případné další nedostatky prosím z toho důvodu omluvte, a klidně mi je řekněte, budu jenom rád.
jenikkozak
Nepomůže přípěvek z místního FAQ?
TomasJ
jenikkozak:
Ne, tohle je úplně něco jiného, on nemá problém s nějakým čtverečkem.

Michal Novak:
Ano může to být CSS a pravděpodobně z 99.9% je v CSS.
Michal Novak
Jo ale kde? Na to bych chtěl docela rád přijít :-). Jinak Dík za rady, ale ještě se neradujme
TomasJ
Zkus si to porovnat s originálem a uvidíš, já fakt nevím kde ji hledat.
jenikkozak
TomasJ:
Ano může to být CSS a pravděpodobně z 99.9% je v CSS.
Kupodivu není.

Michal Novak:
Problém se projevuje na řádku 41 zdrojového kódu. Pokud mi TomasJ stále nevěří, nechť si zkusí tento řádek vymazat. :-)
TomasJ
jenikkozak:
řádku 41 zdrojového kódu
Myslíš to <!-- Main menu (tabs) -->?
Ano myslíš - nejspíš špatná mezera. Po smazání mezer před poznámkou a vytvoření nových mezer vše jelo v pořádku. Zajímavé toto. No jo musím ti dát za pravdu ;)
Michal Novak
Tohle mi to začalo dělat až při použití php. Když jsem upravoval menu na každé stránce, bylo vše O. K. Zkoušel jsem si to taky přes prohlížeč (Opera) pomocí zdrojáku, a opravdu to pomohlo, udělal jsem to v Notepad++ a je to tam kde to bylo. Tak to fakt nechápu

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: