Autor Zpráva
rosomák
Profil *
Ahoj,
mám problém s Explorerem, kdy mi špatně zobrazuje web. Jedná se o web SK Sršni. V Mizille, Chorumu i Opeře je vše OK, ale v IE se web rozsype. Do zdrojáku jsem čuměl jako vrána, ale nic jsem nenašel (nejsem žádný odborník) a pak mě napadlo jestli to není třeba špatně v CSS, ale tam už tuplem nic nenajdu.

Prosím o radu zda vás někoho napadne kde je problém, popř. pokud ho přesně identifikuje budu jen rád.

Děkuji

PS: mějte prosím trpělivost s načítáním stránek, zatím jsou provizorně na WZ, ale až je doladím tak mažou na placený hosting.

Ještě přidám odkaz na CSS Odkaz CSS

Moderátor Davex: Sloučení třech příspěvků do jednoho.
Error007
Rozdíl který vidím mezi firefoxem a IE je ten že ve firefoxu nelze kliknout na reklamu(zakrýváš ji) a v IE je stránka posunutá na levou stranu ale na reklamu klikat jde.Omlouvám se ale zakrývat reklamu je proti pravidlům poskytování freehostingu.
rosomák
Profil *
Reklamu rozhodně nezakrývám úmyslně. Kód reklamy se vložil sám. Já ho nijak neupravoval, což je myslím ve zdrojáku jasně vidět. Jakou verzi IE máš? Já mám IE8.

V Chromu:

V IE
Error007
Nejspíše chyba odsazení stránky,hledej v souboru css chybu.
Chamurappi
Reaguji na rosomáka:
Viz Módy prohlížečů.
rosomák
Profil *
Chamurappi: Díky !!! Vyřešeno. Sice byl problém někde jinde, ale našel jsem ho díky tomu, že jsem prostudoval ten odkaz. Dělal to reklama od WZ, která skákala před doctype. Stačilo jí dát zobrazovat dolu a je vše v pohodě. Kdyby trouba dělal web rovnou na placeném hostingu tak jsem to nemusel vůbec řešit :-D

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: