Autor Zpráva
Justinka
Profil *
Jsem totální začátečník ve Wordpressu a jediné, co jsem zatím stihla je založit si blog a naházet na něj nějaké své povídky. Proto, jsem to dělala, tak jsem to chtěla. Nic víc. Jenže ejhle, není to jednoduché. Chodí mi spousty komentářů (ano, většina je nesmyslná reklama) na blog i mail, jenže se přiřazují jen k jedné povídce a tudíž ani u těch smysluplných netuším, o které povídce je řeč. Sorry, že to píšu jak pro ..., ale doufám, že mi ve stejném duchu odpovíte, abych to pochopila. Děkuji.
Kontakt: Queerlove@seznam.cz

PS: Ještě poprosím o radu. Otravní komentující :-) se neustále dožadují RSS (a to normálně funguje) a newsletter. Jenže to nevím, jak se to dělá. Nemám s tím žádné zkušenosti. Má někdo na mě dost trpělivosti?:-(
puzzle
Profil
Chtělo by to živou ukázku té stránky..
Justinka
Profil *
Myslíš té na kterou mi přijde každý komentář? Tady je: http://queerasfolk.eblog.cz/hrozba
Nebo jinou? :-)
Ale děkuji za zájem.
Martinek
Profil *
Justinka:
Já jsem zadal komentář k příspěvku z prosince a normálně se zobrazil u toho příspěvku... Musíš podrobněji popsat svůj problém.
Justinka
Profil *
Haha, to tedy bude problém, protože je mi to opravdu nepochopitelné, že jedině tobě to šlo. Jsem paranoidní a 4 měsíce mi chodí komenty jen k Hrozbě? Ne, to není možné. Nemůže být zakopaný pes v tom, že jsi mi napsal jediný srozumitelný komentář, ostatní jsou anglicky. :-) Nevím, prostě nějaké přesměrování z Googlu. No tak jsme se zasmáli mé logice a teď jdeme dál.
Ale vlastně ještě po tobě napsala nějaká holčina se zcela oprávněnou kritikou písma a ta psala slovensky a ... opět k Hrozbě. Nééévíím. Co konktétního chceš slyšet? :-) Ze mě to nedostaneš. Omlouvám se, že jsem nedala vědět hned, ale musela jsem přenechat pc na film manželovi:-(
Justinka
Profil *
Martinek:
Dobře, najdu si čtenáře jen z Čech a Slovenska! S tou angličtinou mi jsou stejně na nervy:-) Jak to, že to jde jen tobě? Ano, děkuji za koment k úplně jiné povídce než Hrozba, teď si ho tu zálibně prohlížím, abych si to užila. Patrně bude poslední...
testik
Profil *
Nejsou ty anglicke komentare SPAMy?
Justinka
Profil *
testik:
Jasně, že jsou, proto je všechny mažu, protože pořád chtěj jen, ať se jdu někam kouknout, ale objektivně musím uznat, že to je asi 3/4 komentů. Zbytek, ale opravdu patří mně a mluví se v nich o povídkách...
Justinka
Profil *
testik:
PS: Dá se jim to zatrhnout? opravdu mě nebavěj! :-(
pavuk
Profil
Justinka:
Dá se jim to zatrhnout?
Možná jo, koukni se do svý mailový schránky...
Justinka
Profil *
pavuk:
Tedy po očku koukám na mail každou chvilku, ale kromě jednoho velice milého kometáře: You are a very clever person! (ještě mi to nikdo neřekl, asi prot, že nebylo proč, tak si to užívám, sorry!:-), mi nedorazilo nic. Tedy jeden mail byl úplně bez textu i bez možnosti poznat od koho je, ale byl stejný jako když chodí komentáře. Že by se někde stala chyba?
pavuk
Profil
Zkoušel jsem ti přidávat komentář k jinýmu článku než Hrozba aby ses mohla pokochat, klaplo to a tys mi na něj mailem odpověděla a já ti na ten mail odepsal. To je celý :-)
Justinka
Profil *
pavuk:
Jo ták, jenže (doufám, že se neurazíš) tebe neberu vážně:-), protože to už víme, že tobě to jde. Ale co ti chudáci píšící mi spamy z celého světa, ty se dostanou ke mně jen přes Hrozbu. (to asi nezní moc dobře co? možná by bylo lepší napsat dobře jim tak:D)
Nebo v tom je něco, co zase nechápu? Sorry, jsem dneska úplně vyřízená:-((( Jo asi je to tak, nejsem schopná myslet, brrr.
pavuk
Profil
S vámami ženamyma je to fakt těžký... tak já to zkusím trpělivě ještě jednou: jde o ty přístupový hesla. Už rozumíš nebo je i tvoje odpověď automaticky generovaná??? :-)
Justinka
Profil *
pavuk:
To rozhodně není s tou moderací, i když by to někdy bylo lepší:-) Poprosila jsem kamarádku a taky mi jeden poslala, ale ona samozřejmě také nemá koncovku .com :-) Takže teď to jako bude funglovat i na ty lidi, kteří nejsou z koncovky.cz
Možná, že se držím pitomého nápadu, ale pořád myslím, že to tak je...
Ale moc si vážím tvé snahy a trpělivosti.
testik
Profil *
Justinka:
Zkus si tam nainstalovat tento plugin a mělo by být po SPAMu.
Justinka
Profil *
testik:
To vypadá jako pěkná rada, ale nejen, že to neumím :-D, ale u toho pluginu jsem se dočetla, že je kompatibilní s 3.1 nebo alespoň 3.0 verzí WP a já mám 2.7.1 Když jsem se pokoušela si to aktualizovat na 3.1 tak na mě kašle a píše mi, že nemám orávněný přístup na tuto stránku, takže zůstanu se spamama až do smrti:D
Přidala jsem něktěrá slova do nastavení komentářů, tak uvidím, jestli to bude lepší. Zrovna ty co tam jsou přednastavené mě nijak moc netrápí :-D
hojte
Profil *
Justinka:
Tak si nainstaluj novou verzi WP ručně. Stáhni si jí k sobě na PC a zkopíruj (přepiš původí soubory) na FTP server stejně jak když si tam nahrávala původní wordpress.

Jestli nevíš jak, tak Ti to můžu udělat (to kopírování souborů :-D).
Justinka
Profil *
hojte:
ale, no tak s tebou je legrace! Myslíš, ža taková blběnka jako já si něco nahrávala? Popíšu situaci. Hledáš, hledáš a chceš blog. Né, aby na tebe první vyjukl blog.cz pro 12 holčičky, kde nemusíš šáhnout a vše ti jakž takž funguje samo. Ovšem se tam taky dost špatně hledá spřízněná duše, dvanáct už mi bohužel bylo :D
Vykoukne na tebe WP, jenže ty v tuhle chvíli netušíš jaká s ním je zábava, protože se tváří vlídně a přátelsky. Dokonce ti nechá vybrat z 15? +- roztomilých designů a je to. Go, můžeš psát.
Takže jsem si opravdu nic nenahrávala (nebo, že bych byla tak šikovná a nepamatuju si to? no, co možný je všechno:-D).
Jinak situace se má tak, že mi chodí pořád komenty jen k té hrozbě, ale fakt mi to nevadí, protože se zřejmě už nikdy nikdo nezajímá o povídky. Dostala jsem dokonce informace o LED žárovkách holansky! Pitomci, tak jsem jim napsala, že česky je to led. Nejraděj bych je zamrazila!
No, nic. Zjevně mám psací absťák a tak jsem se rozšoupla alespoň tady :-D
Takže co bude s tou nabídkou kvalitního sexu? Sorry, omyl.
Ty bys mi to udělal?
Mám se do toho nějak zapojit?
Polopatě, prosím, vysvětluj polopatě!
Děkuji!

Moderátor Petr ZZZ: Dovolím si tento příspěvek zítra nebo pozítří smazat. Nic ve zlém, ale toto není chat.
Justinka
Profil *
hojte:
Dobře přísnost musí být (jen víte, když tomu rozumíte jako koza petrželi- to jako já, potřebujete hodně slov na popsání situace a když je někdo ochotný vám pomoc, což v dnešní době není zas tak samozřejmé, tak mu to chcete napsat alespoň mile, ale chápu)
Tak se zkusím vymáčknout kratce! Neumím to, protože jsem to ještě nedělala, prosím, pomož mi! Děkuji!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0