Autor Zpráva
Meelkor
Profil *
Zdravím, mám pro tag body pozadí, kterém potřebuji nastavit aby byl vlastně odsazený 50% z leva a potom odsazenej z toho místa kde bude po tom odsazení o 50%, tak aby z toho místa to ještě odsadilo o -300px z leva, jde to nějak? :) Díky.
David1256
Profil
Obávám se, že CSS nepodporuje ve stylu matematické operace v tvém případě -> 50%-300px.
Ale to, co potřebuješ by možná šlo udělat tak, že to pozadí dáš jako pozadí jednoho divu. Tomu divu tedy přiřadíš asi toto.
#pozadi{   
margin:auto;//50%
width:600px;// -300px
background-image:url("/img/bg.gif");
}
Meelkor
Profil *
Děkuji za odpověď. Tato možnost mě taktéž napadla, ale mám problém v tom, že vlastně to pozadí může zasahovat mimo mimo obraz při menších rozlišení, a kdyby se právě použil ten div, tak se celá šířka webu roztáhne, aby se tam ten div vešel, ne? A já právě potřebuji, aby se zobrazilo jen co se do obrazovky vejde. Dá se nějak divu nastavit aby měl vlastně šířku od někud akorát ke konci obrazovky?
panther
Profil
Meelkor:
jsem z popisu v obou tvých uvedených příspěvcích poněkud zmaten. Nechceš nám ukázat, oč se snažíš? Bylo by to pochopitelnější, než snaha o sáhodlouhé popisy.
Meelkor
Profil *
Zkusil sjem to tak nějak načrtnout, jak to myslím
http://img690.imageshack.us/img690/1534/beznzvuof.png

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0