Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
nevi nekdo jak je to s tim vydelavanim na netu? ze napr vam v kompu bezi reklamy a vy za to dostavate prachy...
Meldo
Profil
su to kraviny. nikto ti len tak peniaze neda takze su to podvody. tie som sa raz zaregistroval do podobnej veci - chodili mi e-maily a dostaval som za to peniaze. lenze ty dostavas tak strasne malo ze kym by si naozaj zarobil tak budes mat 500 rokov.
a nedaj sa nachytat na veci, ktore z teba vitiahnut penciaze.
Timy
Profil
typická služba emailing.cz. Zaregistruješ se a na tvůj email ti chodí reklamní maily. Za každý mail dostaneš 40 haléřů. Vypadá to hezky a jednoduše, ale má to dva zásadní háčky:
1) peníze ti dají, až jak nasbíráš 100 kč
2) pokud za měsíc nepřivedeš na tuto službu alespoň další čtyři lidi, tak ti strhnou 20% z již vydělaných peněz.
V praxi to znamená, že pokud k nim nebudeš neustále přivádět další a další lidi, máš nulovou šanci na to, že ty peníze někdy uvidíš. Jsem tam zaregistrovaný asi měsíc a "vydělal" jsem ani ne 10kč...
Falco
Profil
typická služba emailing.cz ...
Typická, netypická ale je to hrozný systém a neuváděj ho prosím (jenom je tím propagujem - a negativní reklama je taky reklama). Zkušenosti mám podobné, nikomu ho nedoporučuju!

BTW: Toto téma patří do "SEM, AdWords, webová reklama"
Timy
Profil
Falco
já před ní jenom varuji...
Zkušenosti mám podobné -- však jsem se o té službě dozvěděl z tvého webu:-)
Falco
Profil
Timy
z tvého webu:-)
Tak to jsi mě dostal, dík
Meldo
Profil
vid horny prispevok - presne emailing.cz som myslel. viac ako 100kc/asi 300e-mailov za rok nezarobis.
Anonymní
Profil *
Podívej se na www.romanjur.websnadno.cz tam se dozvíš víc!Podívej se na www.romanjur.websnadno.cz tam se dozvíš víc!
koudi
Profil
Anonymní
Ano, typická sbírka referalových odkazů.
jofe
Profil *
na nete sa da najspolahlivejsie zarobit z reklamy na svojej stranke (ak ma dobru navstevnost)

skus najst nieco v googli.. alebo nieco typu: www.zarob.ic.cz, www.zarob.okamzite.eu, ..


na nete je toho spusta.. moc toho ale nefunguje (odporucam adsense)
Astro
Profil *
ja takhle vydelavam a jde to dobre a pati mi na PayPal

odkazy na stranky na kterych vydelavam:

Bux.to
[url=http://www.clickme.upyourbids.co.uk/index.php?ref=Astroman ]ClikMe.UpYourBids.co.uk[/url]
Adbux.org

kliknete zaregistrujte se a vydělávejte (hlavne prez lidi které máte pod sebou)
Astro
Profil *
sry ten prostredni link ma být

ClikMe.UpYourBids.co.uk
tajny spion
Profil
Ja jsem u [url=http://www.websurf.cz/?ref=tajny spion]WebSurfu[/url], zatim nemam problem... uvidim co se stane, az bude vyplata :/
tajny spion
Profil
WebSurf

[b]Tak y sem to po**al. Po**lanej podrtznik.
habendorf
Profil
tajny spion

Tak y sem to po**al. Po**lanej podrtznik.

To nevadí, my ti stejně nekliknem :o)
tajny spion
Profil
habendorf
Dik no :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0