Autor Zpráva
SILVA
Profil *
DOBRÝ DEN, Moc bych si přála vložit na svůj blog widget , na kterém se zobrazují vlajky navštívených zemí, bohužel jsem doposud nenarazila na free widget, který by čítal vlaječky od založení blogu, nikoli od vložení již zmíněného widgetu:(... Existuje vůbec nějaký takovýto čítač, který by fungoval od založení blogu ? Pokud ano, mohu poprosit o odkaz? Děkuji předem za jakoukoli odpověď . Silva - email zeleny.malachit@seznam.cz

Moderátor Petr ZZZ: Upraven titulek (původně: „WIDGET VLAJKA“).
Radek9
Profil
SILVA:
Chápu to dobře, že chceš ukládat, z jakého státu se k tobě na blog daný člověk připojil? Pokud ano, tak jiná možnost, než od přidání widgetu není. Kde bys ty starší data chtěla vzít, když se nikam neukládaly?
SILVA
Profil *
ano, chápeš dobře, ony jsou uloženy přece podrobně v blogeru ve sledování...
l564
Profil
SILVA:
Většinou toto se ukládá do databáze
SILVA
Profil *
Nevím sice , kde je databáze :) , ale vše vyčtu, právě ve sledování v blogeru _ kolik návštěv, odkud, atp.... je tam denní, týdenní i měsíční statistika, a také statistika za celé období ....ale jsou to informace jen, pro mé účely, nijak je nemohu ( nejde mi to, nevím jak) dostat na blog ... vložím widget, ale každý počítá, od doby, kdy byl vložen,... existuje vůbec nějaký, co počítá jinak ???
Matess
Profil *
SILVA:
ale každý počítá, od doby, kdy byl vložen,... existuje vůbec nějaký, co počítá jinak
Myslím, že ne.
l564
Profil
SILVA:
Nevím sice , kde je databáze
Databáze je MySql
SILVA
Profil *
Co se dá dělat, když mi čítač nebide čítat od založení blogu, tak si prostě nechám zajít chuť :)... děkuji za odpovědi.
Websluzby
Profil
SILVA: „když mi čítač nebide čítat od založení blogu

= priamo v administrácii blogu na báze blogger / blogspot je k dispozícii gadget ktorý ukáže návštevnosť od založenia blogu aj s nejakou animáciou - grafom návštevnosti - ale bez vlajočiek.

Stačí kliknúť na "pridať modul gadget" a zobrazí sa medzi prvými gadget "Statistika blogu"
silva
Profil *
děkuji moc, já vím, jsem hrozná, ale když mne se líbily právě ty vlaječky, nebo mapa, nebo cokoli, kde by se zobrazilo, odkud je návštěva :)
johnl
Profil
beatris:
Myslím že u toplistu se dá nastavit od kolika počítat, nebo je to u bluebordu.? Někde jsem to viděl..

Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z duplicitního vlákna.
Bubák
Profil
SILVA:
když mi čítač nebide čítat od založení blogu, tak si prostě nechám zajít chuť
Já tušil, že „já vím, jsem hrozná“, psala jsi, že si necháš zajít chuť, ale bylo mi jasné, že chuť budeš mít pořád.

Tebou zmíněný widget si někde ukládá data, přihoď mu tam ty staré, od založení blogu. Bude to otrocká práce na dlouho, ale když jsi při chuti, tak to zvládneš.
beatris
Profil *
johnl:
Velmi děkuji za tip. Mrknu na oboje ! Mějte krásný zbytek dne!

Moderátor Petr ZZZ: Přesunuto z duplicitního vlákna.
Keeehi
Profil
Bubák:
Jelikož je to widget, tak se pravděpodobně k jeho uložišti dat nedostane.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0