« 1 2 »
Autor Zpráva
chare
Profil *
prosim vas,

aky format je mp4 a na akom prehravaci ho mozem prehravat?
alebo kde mozem ten prehravac ztiahnut?

dakujem.
flz
Profil
mp4 mi prehrava mobil (s65) ak ti to pomoze :)
Spikee
Profil
http://www.google.com/search?hl=cs&q=define%3Amp4&btnG=Vyhledat+Google m&lr=
Timy
Profil
přehrává to i windows media player :o)
chare
Profil *
praveze mi to windows media player nepodporuje

a su to inac male subory a v properies je napisane, ze

3GPP Content

takze je to na mobil?
chare
Profil *
napr su to cele filmy celovecerne a je to format mp4,
je to mozne?
Dero
Profil
http://www.google.com/search?num=30&hs=1dw&hl=cs&safe=off&client=firef ox-a&rls=org.mozilla%3Acs-CZ%3Aofficial&q=mp4+extension&btnG=Hledat&lr =
Radek Hrabůvka
Profil
chare musíš mít nainstalovaný kodek.
http://www.google.com/search?num=30&hl=cs&safe=off&c2coff=1&client=fir efox-a&rls=org.mozilla%3Acs-CZ%3Aofficial&q=p%C5%99ehr%C3%A1t+st%C3%A1 hnout+kodek+mp4&btnG=Hledat&lr=
chare
Profil *
neviem, ci je to to iste, ale tie subory maju koncovku nieco.mp4.3gp

a teraz neviem ci je to to iste ako mp4 a mpeg4 a mp4.3gp.

skusal som tie predchadzajuce odkazy a instaloval som kodeky rozne na mp4

nainstaloval som ich teda dost, aj nejaky prehravac mp4, ale som to stale neotvoril.

tam je niekde hacik, ze to je mp4.3gp ani som o tom este nikdy nepocul.

idem skusit ten novy link.
chare
Profil *
radek a ostatni dikes, uz to funguje
ste klasa
Anonymní
Profil *
prosim vas moj mp4 MI NECHCE PREHRAVAT VIDEA,TO TO V MEDIA PLAYERI NEJDE???PROSIM Naposte mi nieco ohladom tohto dakujem
Anonymní
Profil *
Pro přehrávání MP4 se koukněte na moje stránky. Je tam popsáno, co to MP4 je a jak ho přehrát.
jk
Profil *
vyvediem vas z omylu:
mp4 (mpeg-layer 4) je videoformat pre prenosne prehravace (apple iPod video, sony PSP, covon iAudio, JoS MP-500, atd. ) a na PC sa da prehravat v Jet Audio ( www.jetaudio.com)
Anonymní
Profil *
jk> No to je ale kravina, jakou jsem už hodně dlouho neslyšel. MPEG-1 layer 3 je MP3, ale MP3 a MP4 má asi tolik společnýho jako XLS a JPG. Sice lze vložit JPG do XLS, ale jedno je komprese obraázků a druhý je formát tabulky z Excelu. U MP3 a MP4 to je podobný. MP3 lze vložit do MP4 kontejneru. Ale MP3 je komprese zvuku a MP4 je multimediální kontejner. MP4 může obsahovat kompresi obrazu MPEG-1, 2 a 4 a kompresi zvuku MP3 nebo AAC. Upravený MP4 (3GP, 3GPP) pro mobily může mít navíc kompresi obrazu H.263 a zvuk AMR.
ANILO
Profil *
prosím prosím potřebowala bych wědět estli de nějak aby mi mobil přehráwal mp4 (mam siemens cx75)
JeCh
Profil *
Co jsem koukal, tak Siemens cx75 MP4 video hraje. Ale neni MP4 jako MP4. Takže některý hraje a některý ne. Co přesně bys potřebovala? Zkus si prostudovat moje shrnutí formátů videa, ať trochu víš, o čem mluvíš. Potom mi případně pošli příspěvek do diskuze nebo se ozvi na mail.
ANILO
Profil *
no tak sem si to pročetla a musím říct že z toho nejsem nijak chytřejší...wím že sem měla už w telefonu nějaký wideo mp4 a šlo mi to a ted jde o písničku (the fugees- ready jungle remix) a píše mně to že soubor nejde přehrát...
Lexter
Profil
Na co se stresovat? buď to stačí přejmenovat nebo ti to přehraje Quick Time
ANILO
Profil *
no když to přejmenuju tak to stejně nejde... ehm a jakej Ouick Time?? :)
Bubák
Profil
jakej Ouick Time??
Ty jich znáš více?
ANILO
Profil *
nó ja tak nějak newím co to je...prosím wyswětlit
inline
Profil *
já mám také problém se siemensem cx75 některé mp4 přehrává a některé zase ne to samé i se souborami 3gp
Hooonza
Profil *
QuickTime
ANILO
Profil *
jo děkujů...ae nechápu na co mi to když potřebuju aby mi to hrálo w telefónu
JeCh
Profil *
Zaprvý teda musíš otestovat, co ten telefon přehrává. Vyrob si MP4 s různejma kompresema - MP3, AAC, AAC-HE atd. Zkus, kterou z toho to pobere a potom se podívej, jakou kompresi má ten MP4 soubor, který nehraje.

Jinými slovy - pokud mam modré džíny, které mi jsou a černé džíny, které nezapnu, podívám se jakou velikost mají ty, které mi padnou a podle toho si potom koupím nové. To zní logicky, ne?
lulupapa
Profil *
hele lidi, pls....já mám program na přehrávání mp4...winamp, ale jaksi mi to přehrává v 0.0513 sec, takže potřebuju nejspíš nějakej kodet...mohl někdo napsat jakej?! děkuju lidi
lulupapa
Profil *
*kodek
JeCh
Profil *
Na ty moje stránky si se asi ani nekoukl, viď? Jinak by si věděl, že kodek si můžeš strčit za klobouk, protože pro přehrávání jakýhokoliv videa je Ti úplně k ničemu. Potřebuješ filtr, konkrétně MP4 splitter. Nebo dobrý přehrávač, třeba VLC.
d
Profil *
a dokaze nejaky stolbni dvd prehravac prehrat MP4? Diky
JeCh
Profil *
d> Jasně že dokáže. Jsou to ty, které mají certifikaci Nero Digital. Ale opět platí, že není MP4 jako MP4. Takže některé dokáže přehrát a některé nedokáže.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0