« 1 2
Autor Zpráva
kacor
Profil *
zdravim, zakoupil jsem si pres ebay (poslano z UK) mp4 player (napodobenina ipodu) s pameti 4gb, pri nahrani jednoho alba (napr. Buty) se mi to seklo a pri dalsim nahravani jinych alb se mi zobrazil nazev souboru toho co jsem nahraval ale uvnitr byly pisicky alba (Buty). Odstranit album Buty mi v pc neslo tak jsem to mazal v prehravaci (to slo), ale nebavilo me to mazat postupne tak jsem zvolil funkci vymazat vse. Od te doby se mi kapacita 4gb snizila na 1gb, zkousel jsem to preinstalovat, ale nepomohlo to. Je tu nekdo kdo by mi dokazal poradit
Mp4 přehrávačik
Profil *
Lidi potřebuju Helpnot mám starou mp4 3 týdny a včera mi u ní přestal jet zvuk...když sem poslouchala
1 písničku tak se to trošku seklo a přestl jet zvuk lidi helpnětemě co s tím mám dělat jestli je to jen ve sluchátkách nebo v celé Mp4 jestli ju mám jít reklamovat pomozte plssss .
Čiko
Profil *
[i][/i]Čus prosimvás potřebuju poradit s Mp4,dám si doní videa a když to chci v ní přehrát tak mi to píše-Warning File Format Eror,co stim prosim poraďte newim co stim:( dík dyžtak můj e-mail ciko.okic@seznam.cz nebo ICQ 291 927 789 napište pls dík
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0