Autor Zpráva
Pepek
Profil *
Ahoj udělal jsem si na svích stránkách jednu stránku na heslo.Pomocí Java Skryptu.Potřebuju aby při zpuštění této stránky nebyla zapsána do Histrie,nebo aby se při opuštění vymazala z historie.
Dík všem co mi pomůžou.
Mistr
Profil
Zkusil bych to řešit pře META tagy (http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html#cache). Zkus to, jinak nevím.
Pepek
Profil *
Ahoj nemáte někdo prosím nějaké lepší řešení(jednodužší).Tvořením stránek se nezabívám a ani tomu nerozumím.Potřeboval bych překonat pouze toto úskalí.Konkrétně se mi jedná o to, dostat se ze stránky menu.html,na které je políčko pro zadání hesla (1234).Na stránku texty.html. Když jsem udělal tuto operaci pomocí javaskryptu.Tak po zobrazení stránky texty.html (nebo lépe řečeno texty1234.html) zapíše stránku do historie na počítači ze kterého jí prohlížím.Po ukončení je tedy nutné pro zachování důvěrnosti hesla smazat tuto stránku z historie.Toho bych se chtěl vyvarovat,protože někteří lidé na to prosťe zapomenou a je to v trapu.Proto vás žádám o pomoc.Kdyby měl někdo čas a náladu,nebo si chtěl procvičit programování za nějaký ten zlepšovák děkuji.
S pozdravem Pepek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0