Autor Zpráva
terkas
Profil *
ahoj, je možné mít na stránkách google mapy (embed) i když tam budu mít reklamy? diky za odpovědi
terkas
Profil *
myslela jsem tim, jestli to je legální. v těch pravidlech se moc nevyznám
joe
Profil
Právě něco takového hledám, jestli jsem dobře pročetl podmínky, neměl by s tím být problém (ne?)

Co jiní na to?
Chro
Profil
Mám Google Mapy hojně využívané už 2 roky na stránce s reklamou Sklik a zatím mi nebyly zablokovány. Podle mě, vyjma Premium, musí být poskytovány zcela zdarma a veřejně přístupné i po zadání URL stránky, na které se nacházejí do adresního řádku, tzn. ne na stránce pod heslem a podobně.
joe
Profil
Chro:
Procházel jsem podmínky celkem dlouho a to omezení zdarma, jestli jsem správně pochopil, tak se vztahuje jen na ty Google mapy, takže by jiná reklama neměla být překážkou.

A jestli se nepletu, ty mapy právě mohou být přístupné i pod heslem, ale jejich zobrazení není závislé na poplatku (tzn. ani za vytvoření účtu se nic neplatí = klasická registrace)
Chro
Profil
joe:
Myslel jsem něco ve smyslu: chcete-li zobrazit naší mapu od Google, zadejte do formuláře tajné heslo, které jste dostali na písemné vyžádání (a třeba zaplacení poplatku) a po našem posouzení, zda si mapu můžete vůbec prohlédnout.

Klasická registrace za účelem získání určitých výhod plynoucích ze zaměření webu a mimo jiné např. zhlédnutí mapy místa, které jsem zadal jako bydliště při registraci, Googlu zřejmě vadit nebude.

Taky je zakázáno jakýmkoli způsobem zakrývat nebo odstraňovat logo Google a informace o poskytovatelích mapových podkladů, potažmo nabízet mapu jako vlastní výrobek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0