Autor Zpráva
Pavlaz
Profil
Ahoj, takže: Jak to udelat,aby se dala stránka ,,do nekonecna" posuvat s pridaným obsahem. Bez toho abych tam musela dát další scrollbar??
Louka
Profil
Dalším?

Je-li stránka moc dlouhá, prohlížeč implicitně přidá scrollbar pro posun.
Nerozumím moc tomu dotazu, hodil by se odkaz na ukázku nebo aspoň bližší popis problému.
Pavlaz
Profil
Mám tohle : http://www.dogg.kx.cz/novinky.html , zatím to nevypadá nic moc, ale to je ted jedno. Chtela bych , aby ta lišta co posouvá samostatně ty aktuality aby tam nemusela byt a stránka se prodlužovala celá. Nevim jak to udelat, protoze ve chvili kdy jsem tam ten scrollbar nedala tak se text uřízl a stranka mela porad to stejnou velikost. A tím pádem ten text nebyl videt. Doufam ze ted uz je to srozumitelne....omlouvam se. P.
Pavlaz
Profil
Doplnění:
Jako ted to nevypadá tak špatně,ale až začnu měnit design, tak bych rada veděla jak se to děla. A taky bych ráda věděla jak tu patičku posunout tak, aby byla neco pred koncem stranky. Nastavila jsem sice bottom ale nefunguje to tak nevim.
Stano
Profil
element.style {
width: 800px;
height: 500px;
overflow: auto;
}
a ešte:
div {
background-color: honeyDew;
overflow: auto;
height: 20em;
background-attachment: fixed;
}
veci v štvorčekoch zmazať


a potom toto treba zmeniť tiež:
#spodek {
position: absolute;
top: 1000;
left: 122;
bottom: 30;
}
pcmanik
Profil
V tom dive zmazte overflow:auto a takisto to zmazte aj v css deklaracii pre divy overflow:auto

Ale treba podotknut ze mate zly navrch - inline css nieje vobec dobre a potom vznikaju taketo problemy, dalej pouzivanie viacerych typov jednotiek ako em, px atd nicomu neprospieva
Louka
Profil
Doplním - aby patička nebyla nalepená na konci, přidej jí { margin-bottom: XXpx; }. S bottom jsem se nesetkal...

EDIT: Bottom není vhodné pro toto použití.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0