Autor Zpráva
Luboš Dvorský
Profil *
Dobrý den,
mám na disku uložené kompletní soubory webové stránky, ale nevím jak ji mám zobrazit. V nějakém programu? Díky za pomoc...
gyoja
Profil
Normálně v prohlížeči. Kliknout na nějaký soubor s příponou .html
Luboš Dvorský
Profil *
No jo, ale všechny soubory jsou s koncovkou .php
Keeehi
Profil
Luboš Dvorský:
V tom případě budete potřebovat server. Buď je nahrajete někam na web (asi nějaký freehosting) a nebo si server nainstalujete na svůj počítač. Třeba podle návodu.
Luboš Dvorský
Profil *
A neexistuje něco jednoduššiho? Ve smyslu spustím program, otevřu soubory a voala mohu prohlížet web...
Louka
Profil
Na Windows, když jsem potřeboval localhost, tak jsem to řešil přes easyphp.

Přišlo mi, že jsem to jen nainstaloval, do C:\Program Files\easyphp\www\ nahrál celý obsah webu a pak do prohlížeče naklepal http://localhost a jelo to...
Luboš Dvorský
Profil *
Udělal jsem to dle návodu, dokonce se mi na chvílku zobrazila stránka, ale následně už jen Error 404 a Notice: Undefined index:...
roberta
Profil
Luboš Dvorský:
Error 404 a Notice: Undefined index:...
mohli by ste tú chybovú hlášku vypísať celú?
Louka
Profil
roberta:
Když je to notice, tak to snad není třeba.

Máš tam nějaký .htaccess? Jestli ten nedělá problémy...
Luboš Dvorský
Profil *
Zde je ta chybová hláška:

Notice: Undefined index: q in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\index.php on line 59

Notice: Undefined index: q in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\index.php on line 66

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\index.php on line 78

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\index.php on line 78

Notice: Undefined variable: sourceTable in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\index.php on line 135
countersNo database selected



Ano, .htaccess tam je..
roberta
Profil
Louka:
občas treba. ako vidíš tá php aplikácia používa databázu mysql

Luboš Dvorský
okrem skopírovania súborov do koreňového adresára webu je potrebné ešte vytvoriť databázu. ak máte nejaké *.sql súbory, tak ich treba spustiť na mysql serveri
+ v configuračnom php súbore nastaviť connection string do tej databázy
Louka
Profil
roberta:
Já myslel, že není třeba uvádět ten Notice. Pochopil jsem to tak, že "už jen Error 404 a Notice:..." znamená právě tyto 2 chyby.
Koneckonců error404 napovídal na .htaccess.
Luboš Dvorský
Profil *
roberta:
nějaké .sql soubory tam jsou..
Bohužel jsem naprostý laik, takže bych prosím potřeboval trochu přesnější návod...
Mám nainstalováno EasyPHP a všechny soubory webu jsem nakopíroval do složky www. Jak mám vytvořit databázi/spustit .sql na mysql servru? V EasyPHP kliknu na phpMyAdmin..a co dál?
Louka
Profil
Luboš Dvorský:
V PHP My Admin vytvoř novou DB, je to hned na úvodní stránce (napíšeš jen jméno).
Vlevo se ti zobrazí ona nově vytvořená databáze. Klikni na ní.
Nakonec dej Import (Pravý panel nahoře), vyber SQL soubor a nech ho importovat.
Luboš Dvorský
Profil *
Louka:
Tak jsem vytvořil novou databázi (předpokládám, že je jedno jak jsem ji nazval?). A importoval jsem všechny .sql soubory, které bylo možno importovat (u velké části mi to nahlásilo chybu:
#1062 - Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY'
a
#1054 - Unknown column 'password' in 'field list' )

Bohužel nic se nezměnilo a stále se zobrazuje chybová hláška viz. Notice: Undefined index:
roberta
Profil
Luboš Dvorský:
tie sql súbory treba spustiť v správnom poradí. ťažko je takto na diaľku radiť. je to neriešiteľné. skúste získať okrem zdrojových súborov aj nejaký postup na inštaláciu.

inak čo je to za PHP aplikáciu? to ste niekde stiahli na internete, alebo vám to niekto naprogramoval?
Joker
Profil
Luboš Dvorský:
Bohužel jsem naprostý laik, takže bych prosím potřeboval trochu přesnější návod...
Ten máte dostat od toho, od koho máte ten web.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0