Autor Zpráva
aktivtravel
Profil *
Dobrý den,
ja se Vám líbí název domény pro web zaměřený na aktivní dovolenou www.aktivtravel.cz
Je to dobrý název, nebo bych mél pokusit navrhnout něco jiného. Jaký je Váš názor?

Moderátor Petr ZZZ: Původní titulek: „Poraďte mi s názvem domeny.“
Petr ZZZ
Trochu vadí, že je to moc dlouhé a že je to (jakoby) anglicky, ale v této sféře už asi budou všechny atraktivní doménové názvy obsazené. Zas tak hrozné to není.
Keeehi
U domény aktivtravel.cz mám problémy s čitelností (nevím čím to je, ale uprostřed spojení se ztrácím). Lépe se mi čte třeba verze s pomlčkou aktiv-travel.cz

Jestli jde o web cestovní kanceláře se jménem aktivtravel, tak by to šlo, ale jestli to takové žádné spojení nemá a navíc půjde o český web, tak by to chtělo vymyslet česky. Ale i takto by to snad šlo.
pavuk
pokud bys mi řekl napiš "aktivtravel" napsal bych activetravel", možná bych ještě dumal jestli má mezi active a travel být tečka nebo pomlčka, můj názor je že se to bude špatně předávat ústně
Ivy
Mě to připadá taky moc anglické. Zkus ještě něco, mě osobně by toto neoslovilo a špatně se to pamatuje. Ale na druhou stranu je to jen doména.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0