Autor Zpráva
anonymm
Profil *
Zdravim mam taky mensi problem... potrebujem spravit nieco take len tu zakladnu strukturu aby mi to fungovalo ale pozor staci v IE aby to islo :)

http://imageshack.us/photo/my-images/684/iehelp.jpg/

mozte mi to prosimvas niekto napisat lebo mi uz z toho drbe

V podstate:

lava strana,
prava strana => a tu neaky div vzorovy ktory sa bude orientovat na ten pravy div lebo mne funguje lavy div ale pravy mi hadze stale POD lavy ... :( vdaka

Moderátor Davex: Titulek „IE pomoc fast :(“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
panther
Profil
anonymm:
float
anonymm
Profil *
to mi vazne nenapadlo ... float som skusal nepomohlo nijak raz
_es
Profil
anonymm:
Asi preceňuješ ochotu ostatných. Na základe takých čmáraníc ti asi nikto nebude vyrábať kód. Skús radšej vyrobiť živú ukážku, nadpisy dotazov aj dotaz písať zrozumiteľnejšie, pokiaľ možno s diakritikou. A nevyrábaj duplicity.
anonymm
Profil *
sory len som jemne podrazdeny nechapem preco mi to nefunguje v IE... a tak nema zmysel tu hadzat zivu ukazku ked ju nemam ? potrebujem len priklad tri riadky fungujuceho kodu dajme tomu css k:

<div class="left_profile">
tu budem mat somarinky a tento left profile ma sirku a vysku napr 150x150
</div>

<div class="right_profile">
<div class="neake_div_v_pravom_profile_zarovnana_k_pravej_stene_praveho_profilu"> tot vse :(
</div>

</div>
Bubák
Profil
Z malůvky a popisu jsem nepochopil, o co se snažíš, ale zkus kouknout na http://blog.html.it/layoutgala/, třeba tam najdeš, co ti bude vyhovovat.
anonymm
Profil *
jo vdaka uz som si to upravil vdaka tvojmu linku pride mi to neake cudne no ale hlavne ze to funguje dik ;)
joe
Profil
Bubák & _es:
Wireframe vám nic neříká?

anonymm:
Můžeš použít floatování (plavání) a nebo pozicování
panther
Profil
joe:
nejde o wireframe, jde o to, ža anonymm se ani nesnažil, nebo nám svou snahu neukázal. Navíc mu ani rada nepomůže. Někdo holt nechce diskutovat a snažit se, spíše volí přístup „Tady to je, udělejte to někdo. Fast.“.

Navíc se jedná evidentně o človška s nulovými kódovacími znalostmi, pomůže až stažení hotového layoutu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0