Autor Zpráva
Amateur
Profil
Inu, mám web, jednotlivé prvky mám v divech, které zarovnávám na korektní pozici pomoci margin: a b c d (s hodnotami px nebo procent). Jenže, kosa dopadla na kámen.

Problémů řeším několik.

V různých prohlížečích, na různých moniorech a při různém zvětšení (ctrl++) se mi divy rozjedou, překrývají se, uhýbají...vypadá to děsivě a není to funkční. Potřeboval bych poradit, jak zařídit, aby celý web byl jeden kompakt, který by se za každých okolnosti choval jako celek (tzn v různých rozlišeních, v různých prohlížečích, s různým zoomem stránek) a jako celek tedy šel i zacentrovat, popř pozicově vyladit pomoci marginu.

Snad jsem to popsal korektně, díky za odpovědi a omlouvám se za spam, pokud to tady už je, nenašel jsem to.
panther
Profil
Amateur:
Snad jsem to popsal korektně
ale z popisu nikdo neví, jak máš web nakódovaný. Dodej odkaz, pak se můžeme bavit dále.
ReVolt
Profil
Tak vytvoř nějaký hlavní element stránky, do kterého všech ostatní prvky zasadíš.
Např:
<div id="obal"> /*hlavní element, který zcelí ostatní, tomuto elementu nastav fixní šířku a margin auto pokud chceš zarovnání na střed*/

<div id="zalavi"></div>
<div id="obsah"></div>
<div id="nabidka"></div>
/*atd. takto můžeš nacpat třeba 5 divů, které si nastyluješ a napozicuješ jak potřebuješ*/

</div>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0