Autor Zpráva
Woo
Profil
Zdravím, mám problém stím, že když si design rozřežu pomocí photoshopu a následně poskládam přes CSS tak mi vznikají mezi jednotlivými kousky tenoučké mezery tudíž celý design nesedí. Používám netbeans a když zvolím soubor html vše jde bez problémů ale když chci php web page tak nastane problém s těmi mezerami:( Zkoušel sem to jednak přes tabulku či normalně přes element img ale ani jedno problém nevyřešilo:(
pcmanik
Profil
Zrejme mas ten design tabulkovy, cize si pozri nieco ako cellpadding a cellspacing. A cez img to nerob, radsej pouzi div-y.
Woo
Profil
Tak sem zkusil oboje a přes div se mi to nijak nepodařilo, je možný že to dělám špatně. Nevíte někdo o nějakém návodu nebo nešem podobném?:)
panther
Profil
Woo:
dodej odkaz na problematickou stránku.
Woo
Profil
Omlouvám se, problém byl v netbeansech, vše už funguje jak má:)
ještě bych se rád zeptal jestli když mám databázi (mysql) ve který sou tabulky tak jestli je možné vypsat seznam všech těch tabulek, zkoušel sem to přes mysql_list_tables ale vypisuje mi to pouze resourceid
Petr ZZZ
Profil
Woo:
Založ si prosím na nové téma nové vlákno, [#5] bych si pak dovolil smazat.
panther
Profil
Woo:
koukni se do manuálu na tebou uváděnou funkci. Jednak je deprecated, píše se tam, že vrací resource (což tobě vrátila, takže je vše OK) i jak ji nahradit jinými způsoby.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0