Autor Zpráva
Rufr
Profil *
Zdravím, přes total commander jsem si předělával soubory v PC, ale z ničeho nic se mi tam ukazuje chyba 553 a tak to musím přehazovat ze složky do složky ručně a šíleně to trvá. Nevíte co s tím mám dělat? Díky
l564
Zde máš takový pěkný text o této chybě:

Vypadá to, že tam není moc informací o chybách protokolu FTP. Ten, který přišel v poslední době je "553 Error".

553 Chyba je FTP chyba, která je spojena s omezením konfigurace FTP. Většina z časů to může vést k jednom ze dvou případů:

1. Vzhledem k "adresářové struktury je příliš hluboko. To znamená, že jste složky uvnitř složky uvnitř složek ve složce kořenového adresáře. Například: http://www.yourwebsite.com/folder1/folder2/f3/f4/f5/f6/filename.html

Někteří poskytovatelé hostingu limit, jak hluboko můžete jít a porušení bude příčinou této chyby.

2. Jedním z dalších zdrojů chyba '553: Nevhodné názvy. Poskytovatelé obsahu mohou nakonfigurovat server který neumožňuje konkrétní názvy souborů. To by mohlo být použití znaků, které se obvykle nechává na OS, ale oni by se rádi vyhnuli.

Vzhledem k různé možnosti konfigurace Tato chyba může přijít z jiných důvodů také. Budete to nejlepší obrátit se na poskytovatele hostingu podporu

PS, pouze google translante
Rufr
Profil *
Díky

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0