Autor Zpráva
marcela
Profil *
prosim, zkousim udelat zalozku a nejde mi to, nevim cim to je, nejdriv vytvorim zalozku-kam to mi funguje, potom zadam znova zalozku kde si najdu tu prvni dam GOTO a nic ono to jako funguje v tu chvíli když to udělám ale pak uz ne, nevim kde delam chybu ale desne by se mi to hodilo umet na stranky, teda pokud nebudu uplny drevo. :-(
dis
Profil
nejdriv vytvorim zalozku-kam to mi funguje, potom zadam znova zalozku kde si najdu tu prvni dam GOTO a nic ono to jako funguje v tu chvíli když to udělám ale pak uz ne
ráda bych poradila, ale fakt nedokážu rozluštit o co ti jde... Předpokládám že máš na mysli záložky v HTML, ale možná zkus trochu přesněji formulovat dotaz, třeba někdo další pochopil na co se ptáš, omlouvám se, ale já tedy ne. Konkrétně "kam to mi funguje" a "kde si najdu tu prvni dam GOTO" - tak to nevím o co jde.. :-(
marcela
Profil *
už není potřeba přišla jsem na to, nefunguje to podle uvedeného návodu, ale musí se to zadat přes hyperlink teda když se na něj rozbalí nabídka tak dole je nabídka na boobmarkt a tam se to zadá a pak to funguje ale děkuju moc za snahu a omlouvám se mám merkur v rybách a to je těžké vyjadřování, ale horoskop umím vyložit úúžasně díky moc jste tady fakt zlatíííí
dis
Profil
ahááááá.... tak to bylo asi ve FrontPage... no hlavně žes to vyřešila :-)))
marcela
Profil *
dis ještě na vysvětlenou fakt se omlouvám myslela jsem, že normálně ve FP najdu místo, kde chci mít záložku KAM podle návodu na těchto stránkách a potom si zadám další tu na kterou chci odkázat a to je záložka-odkud se tam dostanu, ale tady bylo uvedeno, že stačí dva kroky a oni jsou tři-teda alespoň u mě doma na mém FP toto GOTO se mi objeví ještě z jednou nabídkou na smazání když jí vytvářím teda tu záložku fakt se neumím vyjadřovat alespon že mi to trochu myslí ještě jednou dík
marcela
Profil *
dis:jo jo FP
marcela
Profil *
cituji:
Bookmark -- záložka
Odkaz může mířit na stránku, ale může mířit i na konkrétní místo ve stránce. Stránka se po kliknutí odroluje. Dělá se to pomocí záložek. Jsou nutné dva kroky:

Vložit do stránky záložku na místo, kam chci odkaz zacílit.
Na jiném místě stránky vložit odkaz, který bude na tu záložku mířit.
Yuhů
Profil
marcelo, kde prosím vidíš jaké GOTO?
Já i ve FrontPage dělám záložky na dva kroky.
marcela
Profil *
Yuhů
no já to tam fakt mám, když tvořím tu záložku tak normálně
1) insert na hlavní liště
2) vyberu bookmarkt...
3)a jak se mi objeví už samotné okno kde zadám název záložky, tak tam jsou vpravo dvě tlačítka nad sebou jedno je pro smazání - clear a pod ním je tlačítko Goto
asi to bude znamenat ten samotnej přesun i když jsem ho nenašla ve slovníku co mám v pc ale mám takovej obyč lexikon a tam to není, jinak mám verzi 2000 tak fakt nevím
Yuhů
Profil
aha, na to GOTO se vykašli. Znamená to "Jdi na" a víceméně to funguje jenom na posouvání okna.

Celé, jak to popisuješ, je první krok. Druhý krok je vytvoření odkazu. Napíšeš slovo, označíš ho, dáš CTRL + K a napíšeš #jmeno_zalozky.
marcela
Profil *
no zkusím to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0