Autor Zpráva
tosla7
Profil
Dobrý den, chci se zeptat jak udělat na Seznamu v mailu podpis tak aby tam bylo písmo třeba barevné,podtržené nebo tučné apod. Případně jestli tam jde vložit i třeba nějaký malý banner...... Předem díky za info a zdravím
Doktor Brain
Profil
Pokud myslíte podpis ve webrozhraní, tak tam můžete mít jen obyčejný text bez barviček. Nahoďte si na PC nějaký e-mailový program jako Thunderbird a tam si můžete nastavit podpis v HTML dle libosti.
Bubák
Profil
Doktor Brain:
Pokud myslíte podpis ve webrozhraní, tak tam můžete mít jen obyčejný text bez barviček.
Je tam HTML wysiwyg editor, stačí ho zapnout. Zkušenosti s ním nemám.
DJ Miky
Profil
Koukal jsem do nastavení a u Seznamu při nastavování podpisu wysiwyg editor (s formátováním) není. Při ručním zadání HTML se v mailu zobrazí jako text (<b>). Nevidím jednodušší možnosti než použití nějakého klienta, ruční ostylování podpisu v každém napsaném mailu nebo jeho vytvoření např. ve Wordu a kopírování do wysiwyg editoru (je nutné přepnout ikonkou [BI]) v každém mailu (formátování se zachová).
tosla7
Profil
Díky moc za info vyzkouším návod od DJ Mikyho :-)
tosla7
Profil
DJ Miky:
Tak jsem to zkusil a jde to , ale zase nefungujou odkazy :-( Mám třeba v podpisu v mailu : Moje stránky : www.prace.net a když zapnu wysiwyg editor , tak to drží i při odeslání ,ale ten link nepřijde jako link ,ale jen jako psaní. A je plno lidí co neznaj CTrlC+CTrlV :-(( , proto bych chtěl zachovat ten link hlavně. V tom případě asi musí jít formát písma jaksi stanou ...... bůbůbůúúú

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0