Autor Zpráva
yandoo
Profil *
Zdravím, hledám pěkný název domény (dobře se pamatuje, je zvučný). Mohlo by to být něco okolo slev, tedy třeba se slůvkem SALE. Ale není podmínkou, také není podmínkou jazyk a už vůbec to nemusí být smysluplné slovo.

Nemůžu nic vymyslet, ale co mě napadlo tak třeba: yandoo.cz..

Děkuji :-)
Petr ZZZ
Profil
Na tohle by ses měl ptát raději příbuzných, přátel, známých, pouličního strážníka, v hospodě, na pláži, u kadeřníka, na topole podle skal nebo ve frontě na poště, zkrátka kdekoli a kohokoli, jen ne na odborné diskusi o internetu, protože pokud ti tady někdo nějaký šikovný název poradí, okamžitě ti ho někdo třetí čmajzne. ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
Nepsal, že ta doména musí být volná. Třeba hledá pěkný název domény jen proto, aby se pokochal tím, jak je pěkný :-)

Je pravda, že takhle hledat vhodný název domény není zrovna taktické, ačkoliv pochybuji, že tu má někdo jako koníček doménové spekulantství, takže by nejspíš yandoo mohl být snadno rychlejší než ten někdo třetí. Zase tak zlí tady (asi) nejsme :-)


Reaguji na yandooa:
Jestli to má být česká doména určená pro Čechy, hledej slovo, které se píše stejně, jako se vyslovuje. Slůvko „sale“ připomíná „sele“ a někdo by si mohl myslet, že je anglicky.

Mohlo by to být něco okolo slev
Nějakou bližší charakteristiku svého nepojmenovaného projektu nemáš?
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
pochybuji, že tu má někdo jako koníček doménové spekulantství
Já si právě myslím, že takový doménový parazit se nudí, protože vydělává spoustu peněz bez práce, a tak si z dlouhé chvíle čte právě diskuse týkající se nějak internetu, ale protože má jednak špatné svědomí a jednak to neodpovídá jeho parazitickému charakteru, tak se na diskusi sám moc nepodílí a jen ji tiše pročítá. Maximálně se občas anonymně zeptá na nějaký skript, kterým by se dalo někde něco ukrást. :)
yandoo
Profil *
Myslím že to tady nikdo "neokopíruje" :-)

Jinak se projekt týká slev obecně, ale jak říkám, v názvu to vůbec nemusí být poznat... :D
yandoo
Profil *
Někdo mi řekl: "Hele, to yandoo zní jako zkopírovaný yahoo!"

Takže to asi nepoužiju...

Nějaký nápad? :-)
jrm
Profil
Většina je už zaregistrovaná, ale třeba:
abclevne.cz
abcuspor.cz
valecekm
Profil
yandoo:

Volné:
snizeneceny.cz
snizene-ceny.cz
ceny-dolu.cz
cenydolu.net
cenydolu.biz
vysoke-slevy.cz ...nevím jestli teda budou až takové, ale píši to sem ;-)
vysokeslevy.net
vysokeslevy.biz
slevnujem.cz
nase-slevy.cz
spoustyslev.cz
spousty-slev.cz


Obsazené:
cenydolu.cz
vysokeslevy.cz
naseslevy.cz

A já už končím ;-D. Ale jak psal Petr ZZZ: spíše se zeptej známých a příbuzných ;-).
A pokud se v nějaké přeci jen zhlídněš, tak buď ten nejrychlejší ;-).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0