Autor Zpráva
weber
Profil
Dobrý den, zde sem našel návod na registraci:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=111565

V php sem nikdy nedělal tak jsem si okopíroval ten kód co napsal "SpotRudloff" ale nevím jak to propojit s mojim webem ani jak vytovřím tu tabulku.
PhP scripty jsem si vytvořil tak jak psal až na tu tabulku:

NAME OF TABLE: uzivatele
jmeno, TEXT;
heslo, TEXT;
id, INT, auto_increment

Na webu (index.html) mám tyto odkazy:

<a href="PRIHLASIT.html">Přihlásit se</a>
<a href="REGISTRACE.html">Registruj se</a>
<a href="UZOVATELE.html">Uživatelé</a>  // zde sem chtěl aby to vypsalo registrované uživatele.


v adresáři REGISTRACE.html taky nic nemám napsané.

prosím o radu, děkuju


Moderátor Davex: Titulek „Registrace (Rada)“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Moderátor Davex: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
piiiiiiiip
Profil
Jestly chceš na webu registraci tak ten web má být v php jinak to fungovat nebude.
weber
Profil
http://www.kissofdeath.wz.cz/ nezda se mi ze by tento web byl celý v PHP
piiiiiiiip
Profil
Je v php.
weber
Profil
A neznáš program co přepíše HTML kod v php?
shaggy
Profil
weber:
A neznáš program co přepíše HTML kod v php?
HTMl a php sú dve odlišné veci - nič také neexistuje a nič také ani nepotrebuješ. Ty sa potrebuješ naučiť programovať, k tomu ti žiadny program nepomôže.
weber
Profil
wtf
prostě to jde, stačí web napsat v HTMP a přes php tam přidám registraci. Jen potřebuju odpověd od nekoho kdo to umí
shaggy
Profil
Moderátor Str4wberry: Neznalost tazatele není důvod pro zásah, přesto díky za upozornění.
weber:
HTMP je jazyk, ktorý má podporu len v IE11. A ak tam tú registráciu chceš pridať, tak ju tam pridaj a to wtf si môžeš niekam vieš čo...
Máš nejaký konkrétny dotaz, alebo to patrí do Práce a zákazky?
weber
Profil
No když nejde registrace, půjde udělat aspon nějaké jednoduché forum?
Stránky v HTML a přidat forko přes PHP, to by mohlo jít ne?
pcmanik
Profil
weber:
To si snad z nas robis srandu, registraciu nevies, tak skocis rovno na forum nie? Nezda sa ti to trocha komplikovanejsie ako tvoja registracia?
weber
Profil
ne nezdá
piiiiiiiip
Profil
Stáhni si nějaky redakční system např PHP-Fusion (nebo jestly je natebe moc složitej) tak WordPress a máš registraci i forum.Stačí to?
weber
Profil
no, možná tě překvapím ale PHP fusion už mám stažený a i naintalovaný :) ale neumim to ted ovladat, ta stránka ( www.mojedomena.cz/news.php ) se mi vůbec nelíbí a nevím jak ji upravovat :( porad pls
piiiiiiiip
Profil
Jak nelíbí?Myslíš css?
webw)er
Profil *
celkove, není tam zadny design atd, chtel bych to udělat podle sebe a tak potřebuju poradit jak to předělat.. jestli to jde i když neumim php
Davex
Profil
weber:
chtel bych to udělat podle sebe a tak potřebuju poradit jak to předělat.. jestli to jde i když neumim php
K úpravě vzhledu ani moc nepotřebuješ znát PHP. Stačí ti znalost HTML, CSS a systému šablon, který PHP-Fusion používá.
weber
Profil
to je ale nahovno cele předělat, ja už mám svoji stránku hotovou v html.
To fakt není žádny program, který mi nastriptuje jednoduché forko v php? neco jako chat kde se prostě bude psát
Davex
Profil
weber:
To fakt není žádny program, který mi nastriptuje jednoduché forko v php?
Hotových skriptů je všude habaděj, ale nejdřív jsi chtěl registraci, potom fórum, teď chat. Nejdřív by sis měl ujasnit, co vlastně chceš a potom zkusit hledat nebo se podívat třeba na http://blueboard.cz/.
weber
Profil
ale nemyslim zas tak stupidní chaty, prostě jednoduché forum kde si budeme psát...
Napsané komentáře se budou ukládat do nějakého souoru text.php ( nepotřebuju databazi) a nějaký soubor.php co ty komenty bude zobrazovat na webu.. ale ja to neumim nascriptovat
panther
Profil
weber:
tak se buď nauč programovat, nebo si zadej poptávku na práci. Nikdo ti tu kompletní scripty psát nebude.
weber
Profil
NO TAK SI ŽÁDÁM POPTAVKU NA PRÁCI!
shaggy
Profil
weber:
myslím, že táto téma nemá nič spoločné s tvojou poslednou otázku. Pýtaš sa na nesúvisiace veci, skáčeš z jednej otázky na druhú a kričíš na nás.
weber
Profil
tak se nediv když už 3 dny čekám na smysluplnou odpověd na ubohý php script na chat.. když za ten pětiřádkový script chcete zaplatit tak si řekněte částku a dejte mi na sebe kontakt
jenikkozak
Profil
weber:
tak se nediv když už 3 dny čekám na smysluplnou odpověd na ubohý php script na chat..
My zase už 3 dny čekáme na smysluplnou otázku.

když za ten pětiřádkový script chcete zaplatit tak si řekněte částku a dejte mi na sebe kontakt
Vytvoření registrace a chatu se sice na pět řádků dá napsat, ale budou pořádně dlouhé.
Až budeš vědět, co chceš, a budeš schopen to nějak formulovat, přidej svůj inzerát do sekce Práce a zakázky.
Zkus překonat svou lenost a trochu se podívej, jestli na internetu podobná řešení nejsou zadarmo. Pokud by ti někdo podobný skript vytvářel, mohlo by tě to vyjít i poměrně draho.
weber
Profil
Prosím zamkněte toto téma. jenikkozak, když už je pro tebe málo smysluplná věta " chtěl bych nascriptovat jednoduché fórum" tak radši vypni komp a di se učit do školy.

Jinak už sem se na net díval a nějaké scripty sem našel, jenže neumim v php takže nevím jak to na ten web přidám a napojím do databaze
jenikkozak
Profil
weber:
tak radši vypni komp a di se učit do školy
Jsou prázdniny.
Moderátor Chamurappi: A teď už je po prázdninách. Vlákno vracím, nechce se mi ho zkoumat.
panther
Profil
weber:
pokud po někom z nás něco žádáš, chovej se slušně.

Divíš se, že se tvým tématem nechce nikdo tři dny zabývat (mimochodem, odpovědi jsi dostal), když nejsi ochotný hnout prstem, ani si něco nastudovat?

„Chtěl bych“ není vhodná forma žádosti, chybí tam kouzelné slovíčko. A to, co žádáš, není otázkou 5 řádků kódu, ale je to prací, která tě může snadno vyjít na několik tisíc. Pokud přesto myslíš, že se to na 5 řádků vejde, snadno to za 10minut nastuduješ a napíšeš sám.

Pokud se ti nechce za vytvoření toho, co žádáš, platit, a nechceš si ani najít nebo se spokojit s free hotovým řešením, raději se na to vykašli.


Tohle téma nemá ani hlavu, ani patu, přesouvám k ledu. Vrať se, až se budeš umět chovat slušně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0